Wpis z mikrobloga

Ogłoszenie #mirekszukazony

list5

imię: Tomek

wiek: 26

Miejscowość zamieszkania: Wólka Gołębska (Lubelskie między Dęblinem a Puławami) oraz Lublin, cztery dni w lublinie, trzy dni w tygodniu w domu rodzinnym

List lub kilka słów o sobie: Wysoki, z zarostem i lekką nadwagą. Po przejściach i półrocznym leczeniu psychiatrycznym. Aktualnie student trzeciego roku fizyki na UMCS. Szukam miłej mirabelki w wieku do 23 lat. Nie musisz być ładna, bo sam jestem ledwie 7/10. Za to oczekuję że będziesz umiała zająć się domem przynajmniej w podstawowy sposób. Jeżeli nie pracujesz ani nie studiujesz to musisz chociaż umieć prasować/gotować/sprzątać. Do tego dobrze jeśli jesteś blondynką z delikatną budową ciała którą będę mógł się opiekować, nosić na rączkach i masować stópki. Dobrze jeśli jesteś z warszawy, ale inne duże miasto też wchodzi w grę. Byle by był dobry dojazd pociągiem. Moje zainteresowania to fizyka, ogrodnictwo oraz dobre filmy i podróże. Na muzyce się nie znam, ale dla ciebie mogę się doedukować :)


Chętne kandydatki mogą się zgłaszać do mnie na pw, albo w komentarzach (tylko włączcie u siebie prywatne wiadomości)

#mirekszukazony #milosc #ogloszenie #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #samotnosc #pulawy #deblin #lublin
wypoksmieszneobrazki - Ogłoszenie #mirekszukazony

list5

 imię: Tomek
wiek: 26
Mi...

źródło: comment_g1oLftLzKwgZqCgxiMHn4pGaMJO2TZZn.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
Pan poszukuje gosposi, sprzątaczki, praczki, prasowaczki, kucharki, kelnerki... itp...

Super Wykop... na serio wartościowa "zabawa" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz