Wpis z mikrobloga

@Prezydent_Polski: ministrantów to na pewno więcej ;)

Może był.


@dolus_deliberatus: a może nie był, nie wiesz, w każdym razie sam manipulujesz bo napisałem, że nie będzie, bo chyba nie powinien.

Lekarz nie musi być na coś chory by mówić innym o chorobie.


@dolus_deliberatus: każdy lekarz był kiedyś na coś chory. Poza tym lekarz ma wykształcenie oparte na setkach podręczników i empirycznym badaniu, nie porównuj czarnej mafii czerpiącej wiedzę od
  • Odpowiedz
nie porównuj czarnej mafii czerpiącej wiedzę od pastuchów z epoki brązu do lekarzy


@GilbertEatingGrape: Pozamerytorycznie.

a może nie był, nie wiesz


Nie wiem, dlatego piszę, że może był.

w każdym razie sam manipulujesz bo napisałem, że nie będzie, bo chyba nie powinien


Co zmanipulowałem z Twojej wypowiedzi? Czy ją przekręciłem? Zwyczajnie podałem inną możliwość. Jeśli nie znasz znaczenia jakiegoś słowa to proponuję go nie używać.
  • Odpowiedz
@Haqim: to akurat prawda, rozluźnienie obyczajów spowodowało upadek europy, kobiety chcą przyjmować ogierów z afryki a europejscy rurkowie nawet się nie sprzeciwiają tylko je wspierają w tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszyscy pamiętamy zdjęcia feministek z "Refugees welcome". I nie wiadomo czy to z ich głupotki i ignorancji połączonej z wiarą w to, że to naprawdę ofiary wojny, czy biologiczna potrzeba załatwienia sobie dominującego faceta, bo ich
  • Odpowiedz
@dolus_deliberatus: naprawdę zastanowiłeś się zanim go użyłeś? To tragiczna analogia.
Dobra byłby jakiś psycholog/terapeuta od związków, który faktycznie przez lata studiował psychologię, tak jak lekarz choroby.
A nie ksiądz, on może być autorytetem w sprawach związanych z Bogiem, a nie z związkami.
  • Odpowiedz