Wpis z mikrobloga

Około 23% mężczyzn w Korei Południowej traci prawictwo z prostytutką. Brookings uważa, że jeśli kobiety nadal średnio będą rodziły 1.19 dzieci to Korea Południowa "umrze" do roku 2075. Czy taki sam los czeka resztę cywilizowanego świata? Prawdopodobnie tak jednak kogo to obchodzi w końcu jesteśmy młodzi i powinniśmy się bawić a nie przejmować głupotami. Liczy się to co jest teraz a nie co stanie się za 50 lat.
#tfwnogf #przegryw #stulejacontent #logikarozowychpaskow #gownowpis
Pobierz a.....3 - Około 23% mężczyzn w Korei Południowej traci prawictwo z prostytutką. Brook...
źródło: comment_KF0pVcydDzbopIRXsx9ialQl4o85yGW4.jpg
  • 32
@alh3:
Po 1 nie ma szans wprowadzić czegoś takiego, bo spierdoxy popierające takie rozwiązanie to malutka mniejszość. Nawet jakbyście uzbrojeni wylecieli na ulicę i rozpętali wojnę domową to po prostu zostalibyście spacyfikowani a cała reszta społeczeństwa byłaby przeciwko wam.

Po 2 nie rozumiecie, że nawet jakby siłą przywrócić stosunek 1:1 to dalej gówno będziecie mieli, bo sami jesteście dnem. Ładne różowe to nie jest towar nieskończony. Nie starczy go dla wszystkich.
@wieczny_stulejarz:
takie życie nie bez powodu to facet jest lepszy od kobiety dlatego też nie walcz z naturą bo to bez sensu. Poza tym w krajach muzułmańskich handluje się kobietami i jakoś nie słychać historii typu "żona zabiła męża i uciekła"
@wieczny_stulejarz:
jeżeli tylko mogę poświęcić swoje życie aby uratować samotnych mężczyzn w przyszłości to myślę, że warto poczekać i pomagać muzułmanom aby pozbyli się praw kobiet bo czy tego chcesz czy nie to oni staną się większością a w demokratycznym państwie to większość decyduje o losach mniejszości. Nawet jakbyście uzbrojeni wylecieli na ulicę i rozpętali wojnę domową to po prostu zostalibyście spacyfikowani a cała reszta społeczeństwa byłaby przeciwko wam.
@alh3:

to oni staną się większością


To się jeszcze okaże.
Poza tym nie wiem, czego ty oczekujesz. W Islamie seks dozwolony jest tylko w małżeństwie. Owszem, masz w małżeństwie o wiele większe prawa, w tym prawo do bicia i seksu na żądanie, ale małżeństwo jest możliwe tylko za zgodą kobiety. Seks bez małżeństwa jest zakazany i surowo potępiany. Ponadto mężczyzna aby móc zawrzeć małżeństwo musi być zdolny do utrzymania rodziny nawet
@alh3:
Ani różowy w islamie ani tym bardziej rodzina nie ma żadnego obowiązku wybrać akurat ciebie, tylko dlatego że masz więcej floty. Więc przykro mi, ale twoje nadzieje że bycie programista 15k = ruchanie extra dup w islamie właśnie #!$%@?ęły z hukiem. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

A póki co żegnam, może wrócę