Wpis z mikrobloga

Około 23% mężczyzn w Korei Południowej traci prawictwo z prostytutką. Brookings uważa, że jeśli kobiety nadal średnio będą rodziły 1.19 dzieci to Korea Południowa "umrze" do roku 2075. Czy taki sam los czeka resztę cywilizowanego świata? Prawdopodobnie tak jednak kogo to obchodzi w końcu jesteśmy młodzi i powinniśmy się bawić a nie przejmować głupotami. Liczy się to co jest teraz a nie co stanie się za 50 lat.
#tfwnogf #przegryw #stulejacontent #logikarozowychpaskow #gownowpis
Pobierz a.....3 - Około 23% mężczyzn w Korei Południowej traci prawictwo z prostytutką. Brook...
źródło: comment_KF0pVcydDzbopIRXsx9ialQl4o85yGW4.jpg
  • 32
@Asterling: Tylko, że ludzie są zainteresowani tym co jest dla nich dobre, a nie dla państwa. Dla mnie Polska może demograficznie wymrzeć do 2040 roku, zwisa mi to, wolę to niż robić coś wbrew woli, być nieszczęśnikiem i męczyć się z losem "ku chwale państwa".

@alh3: Bardzo to Koreańczyków obchodzi( ͡° ͜ʖ ͡°)
@alh3
Co wy #!$%@? macie z tą dzietnością. Aż nie wierzę czego spierdoxy na mirko nie wymyślą, byleby tylko ktoś napisał:

"tak, to przykre. Spierdoxy i inne nieruchające #!$%@? powinny dostać ładnego różowego szybko żeby utrzymać naszą cywilizację".

Wiecie co ja bym zrobił, gdybym miał totalitarną władzę nad społeczeństwem i miał zmusić ludzi do rozpłodu? WCALE nie to, o czym spierdoxy po cichu marzą (czyli zmuszenie różowych do związków ze spierdoxami) tylko
@wieczny_stulejarz:
najpierw musiałbyś wyjść z UE poza tym gdyby ktoś taki doszedł do władzy to uwierz mi, że wszyscy samotni programiści 15k jak i inni uzdolnieni ludzie szybko by uciekli byleby tylko nie utrzymywać normików z dziećmi i jedyne co byś zrobił to zadłużył jeszcze bardziej kraj.
@alh3:
Ja tu opisuje teoretyczną sytuację jako odpowiedź na wasze teorie typu "odebrać prawa różowym i zmusić ich do segzów i robienia dzieci ze spierdoxami bez prawa do odmowy, bo jak różowe dalej tylko będą ruchać chadów to cywilizacja umrze".
@wieczny_stulejarz:
różowe nigdzie by nie uciekły bo są na to za głupie i nie potrafią samodzielnie podejmować trudnych decyzji. Takie działanie pozwoliłoby na zaspokojenie pragnień mężczyzn i miało pozytywny wpływ na rozwój gospodarki jak i kraju.