Wpis z mikrobloga

Mirki pracuje ktoś w SEO albo zna dobrą firmę, która rzetelnie zajmuje się tematem i nie zależy im tylko na podpisaniu umowy a później wyjebka? Aktualnie najlepszą ofertę złożyła firma Tense z Poznania, może ktoś zna i się wypowie?

Branża to sklep z dużą ilością produktów startujący od zera w sumie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pracbaza #seo #pozycjonowanie
  • 8
@FilipTraum: no niby spoko, niby dzięki ale w sumie to nic mi nie pomogło ( ͡° ͜ʖ ͡°) budżet 2k/msc ile fraz za to promujecie z wyszukiwaniem powyżej 100/msc o może tak zapytam, umowy przeczytałem w liczbie kilku, wiem na co zwracać uwagę nawet wynegocjowałem gwarancję po roku itd. potrzebuje raczej polecenia niż ogólników
@Stefaniak91: Na co "gwarancję" po roku niby wynegocjowałeś? > Aktualnie najlepszą ofertę złożyła firma Tense z Poznania - co rozumiesz przez "najlepszą ofertę"?

Mówisz o tych frazach, nie jak o long tail, a rozliczeniu za frazy... ;)

Jaka branża, jaki sklep, jakie zaplecze własne, jakie oczekiwania? - pytasz o konkrety, a sam dajesz ogólniki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Stefaniak91: BinarLink here, jakbyś był zainteresowany, to ciskaj PW. Jutro mógłbym odpowiedzieć i opowiedzieć co i jak. Mamy niewielki team (7 osób), ale i niewielu klientów, z którymi współpracujemy zazwyczaj od 2-3 lat minimum. Szukamy właśnie partnerów do takich długoterminowych tematów.

Ew. najlepiej jak wejdziesz na http://binarlink.com/wycen.html i wypełnisz formularz, to wtedy będzie potraktowane priorytetowo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Współpracowaliśmy i współpracujemy też z Mirkami i firmami,