Wpis z mikrobloga

@zbinior: pamiętam jaki to był hit. 50 milionów dolarów obrotu w jeden dzień, czołówka Coinmarketcap a teraz teraz usunięcie nawet z szitrexa. Niech to będzie przestroga dla nowych co szukają bogactwa w altcoinach.
@Seid: jeśli masz na myśli swój lokalny portfel to nic się z nimi nie stanie, a jeśli masz na myśli portfel na giełdzie to możliwe ze po dacie delistingu nie będziesz mógł wyciągnąć środków.
A co w tym złego?


@Smule: Ludzie miliardy dolarów topią w szitach a te pieniądze mogłyby pójść zamiast do kieszeni spekulantów to na rozwój bitcoina, który teraz byłby dużo dalej bo przyciągnąłby uwagę opinii publicznej bardziej a deweloperzy mieliby więcej pieniędzy i motywacji aby rozwijać projekt. Dla mnie to niech zostanie jak jest, jak ktoś chciwy i do tego głupi to niech traci.
@Smule: działa i zobaczysz, że mam rację. Już Ci teraz mówię co będzie. Z czasem coraz więcej szitów będzie umierać a spekulanci będą powoli uświadamiać sobie, że spekulacja na altach wiąże się z za dużym ryzykiem i będą wracać do bitcoina. Ja tam byłem, każda fala i każda nowa pompa wygląda podobnie i kończy się podobnie. Rzeźnia na altach już się zaczęła a to wypłoszy wielu amatorów, skończy się dochód to
@pawlo74: Chetni na szity robiace 10000% będą zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spojrz co sie stalo. Szity z polo polecialy na dno to wszyscy przeniesli sie na bittrex bo tam są inne coiny i zabawa kreci sie od nowa.

Jak "cykl" sie skonczy to część ludzi na pewno poucieka w BTC (bo to pewniejsza waluta i jest o wiele mniejsze ryzyko ze poleci do 0), ale potem
@Smule: właśnie aby robić 10000% to musi być nowy szit, czyli wszystko co już napompowane staje się nieatrakcyjne, jeden wielki scam, pump and dump i to mi się bardzo nie podoba. To zwykłe oszustwo, defraudacja. Jak myślisz czy można takie coś robić bez końca?
Ludzie miliardy dolarów topią w szitach a te pieniądze mogłyby pójść zamiast do kieszeni spekulantów to na rozwój bitcoina


@pawlo74: widzisz ta kasa idzie na rozwój sceny. Krypto to takie lotto. W sumie dobrze że się szity pompuje dlaczego tylko early adopers z BTC mieliby mieć tylko zabawę i $$$.
Pozatym wiekszość kasy z BTC jest #!$%@? na rachunek za prąd.

@Smule: uwielbiam to jak wyszystko zdycha to jak się
@pawlo74: @WeselnyGiermek00: Tak, za pare lat bedą nowe coiny i kolko sie zakreci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ludzie miliardy dolarów topią w szitach a te pieniądze mogłyby pójść zamiast do kieszeni spekulantów to na rozwój bitcoina


Nope, banki altow i BTC to samonakrecajaca sie spirala. To samo ICO ktore niezle nakrecily kurs ETH i BTC. Traktuj to jako nową kase ktora pcha rynek do przodu, a
@Smule: nie sądzę, szity napompowali nowi z nowej fali i tak zaczęła kręcić się spirala #!$%@?. Ale to nie będzie zawsze tak działać, ilość głupiej kasy kiedyś się kończy. ICO są już spalone już nawet głupia kasa wie, że to scam i trzyma się z daleka. Co teraz można wymyślić? Alty były, ICO było a teraz co? Pomysły na okradanie też się kończą.
@pawlo74: Nie mam pojecia swiat sie rozwija i niedlugo wyjdą nowe coiny albo wymysla cos innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Coiny z polo przepompowane to wszyscy przeniesli sie na bittrex. Wszystko na bittrex zrobi 1000% to wrócą na polo albo znajdą inną gielde. Kolo sie musi krecic.

Ile ludzi siedzi w altach? 100-200k? Na polo w szczytowch momentach widzialem 50k ludzi. Znalezc drugie 50k ludzi chetnych na
Znalezc drugie 50k ludzi chetnych na 1000% to zaden problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Smule: to może nie jest problem jak rośnie ale nie jak spada, myślę że powoli musimy wejść w bear market a wtedy zabawa się skończy.
@pawlo74: a bierzesz pod uwagę, że duża część altów dotyczy projektów które są #!$%@? dobre? Które rewolucjonizuja pewne branże? Które mają wartość dodaną a token jest reprezentacją czegoś dobrego? Albo podstawą jakiegoś biznesu?

Dlatego alty nie zdechną bo pchają dużo innowacji. I w poszukiwaniu takich będzie pełno kasy krążyło. Oczywiście dużo to spekulacyjne gówno, ale dopóki będą projekty rozwojowe to kapitał będzie latał. ICO też dalej będą, z większymi kontrolami, ale
@iAmTS: startupa potrzeba a alta nie, z moich czasów kiedy ja zaczynałem to już prawie nic nie zostało a też każdy był rewolucyjny, gówno prawda. Jak szit nie jest używany to zdechnie. Dlaczego moim zdaniem wszystkie zdechną? Dlatego, że wszystko przeniesie się na bitcoina, na drivechainy i sidechainy inaczej ani grosza nie włoże w to gówno bo jako spekulant też mam swój poziom ryzyka, które akceptuje. A alty i ICO to