Wpis z mikrobloga

#tvgry #narzekajo #gry #youtube

Jeszcze rok temu mówiłem, że ten kanał stoi na wysokim poziomie, a materiały jakie wrzucają są zawsze ciekawe i pouczające. Dziś to jest parodia, gdzie co tydzień wrzucany jest Wiedźmin, a np. o Divinity które wyszło ostatnio wspomnieli chyba tylko we fleszu na pobocznym kanale. Jeszcze lepiej jak niektórzy autorzy potrafią przez 15 minut skakać wokół głównego tematu ich filmu, tak żeby go sztucznie wydłużyć, kiedy całą wartościową treść można by było skrócić do 2 minut.

Znacie może jeszcze jakieś inne kanały o podobnej tematyce, gdzie nie muszę się bać o bliskie spotkanie z tematem Wiedźmina, albo pseudo-filozofowanie?
  • 19
  • Odpowiedz
@niechcemisie_: Całkiem już dostosowali się pod gimbów. Dobre materiały są tam coraz rzadsze. Najgorszy dla mnie jest Hed z tym swoim gównianym humorem, nie da się go oglądać.

Na youtube dali mi shadowbana za wytknięcie im tego co robią. Za to wylew bezmózgich komentarzy jest tam mile widziany.
  • Odpowiedz
@Rv0000: No humor Heda jest jaki jest jednemu się spodoba drugiemu nie.

A taka prawda jak @Red_u napisał. tvgry to zawsze był portal nastawiony na zarabianie. Nie ma co się dziwić że robią to co się lepiej sprzedaje.
  • Odpowiedz
@carving85: Problem w tym, że z czasem pozostali zaczęli go w jakimś stopniu naśladować. Ciągle robią jakieś durne gagi, których kiedyś było dużo mniej. Ten gość jest rakiem, który mocno zepsuł ten portal.

Wcześniej może też nie byli idealni, ale łatwiej oglądało się ich materiały.
  • Odpowiedz
@carving85: Owszem w nim leży problem. Jego materiały zawierają najwięcej tych żenujących wstawek. Coraz mniej treści i coraz więcej gimbohumoru.

To, że reszta zaczęła go naśladować to jest druga sprawa i w tym przypadku wszyscy ponoszą winę. Nie zdziwiłbym się, jakby był nakaz od góry by starać się robić filmy w tym stylu, bo napędza to oglądalność.

Osobiście przestałem ich oglądać i zaglądam do nich rzadko. Zaczęli się upodabniać do
  • Odpowiedz
@niechcemisie_ bo jeszcze rok temu to faktycznie był całkiem spoko kanał. Teraz też (wg mnie) nie ma dramatu, ale poziom spadł znacząco.

Ale statystki to statystyki a produkt dopasowuje się do odbiorcy. Tworzą rzeczy na jakie mają zapotrzebowanie i tyle.
  • Odpowiedz
@zielonka_motzno: Przyznaje, ze mnie też czasami dobijają te wstawki bez polotu, innym razem bawią, bywa różnie, jednak niektórym to po prostu nie wychodzi i powinni moim zdaniem ograniczyć, ale nie rezygnować.

Jednak bardziej obchodzi mnie treść i prezentacja, a z tym największy problem mają Jordan i Arasz. Pierwszy jest mętny i oczywistością wniosków czasami rozbawia, drugi ma problem, że jego materiały nie mają treści dodanej, można równie dobrze o czymś szybko przeczytać w encyklopedii.

Hed jest specyficzny, ale jego materiały zawierają wszystko co człowiek chciałby usłyszeć + trochę wniosków-wtrąceń autora i jego humor, czasami oryginalny i/lub dziwaczny montaż (takie materiały chce oglądać, bo się nie
  • Odpowiedz
Mam wrażenie, że też nie ma nowych gier na miarę W3 aby mieć nowe punkty odniesienia. Kiedy wydano ostatniego Wieśka? 2015? Idzie 2018, a dalej się nie zapowiada na powiew świeżości w branży. Prawie wszystkie gry to kontynuacje albo remake. Muszą chlopaki orać na ugorze.
  • Odpowiedz
@aborygo: No no wcale nie ma gier na miarę w3... Zelda:botw, nier:automata czy wspomiane Divinity 2 to gry, które jeśli nie przebijają wiedźmina, to są przynajmniej na podobnym poziomie, a materiał dostała tylko zelda i to prawdopodobnie dlatego, że wywołała ból dupy w polskim internecie i chcieli sobie nabić wyświetleń.
  • Odpowiedz
@Rv0000:
@bzykacz:

Hed kiedyś był o wiele gorszy i... żenujący. Dziś w miarę trzyma poziom.

Wg. mnie najlepiej prezentujące się osoby to Kacper, Gambr no i może Arasz. Co wcale nie znaczy, że ciągle trzymają oni dobry poziom. Kacper np. czasem potrafi się rozgadać na jakiś temat tak, że nic konkretnego z tego nie wyniknie. Gambr za bardzo trzyma się tematyki gier wojennych. Mogę to jednak zrozumieć, bo akurat tymi grami się interesuje i gdyby nagrywał materiał o czymś innym to nie byłoby
  • Odpowiedz
@niechcemisie_: Ja uważam wiedżmina 3 za jedną z najlepszych gier w jakie grałem, ale w tym roku wyszło wiele gier, które dorównują mu poziomem. Mam szczególnie problem z Nier:Automata, bo to chyba jedyna gra do tej pory, która może konkurować z Zeldą o miano gry roku i nie tylko (w divinity nie grałem jeszcze), a większość Polskich mediów growych zlała tą grę ciepłym moczem, tvgry nie jest tu wyjątkiem, ba
  • Odpowiedz
@niechcemisie_: Był film czy jakiś wywiad w którym Gambrinus mówi że chcą za wszelką cenę zwiększyć wyświetlenia, z miesiąca na miesiąc mają coraz lepszy wynik więc cały zarząd jest zadowolony.

Niby głupi kanał o pierdołach ale mają moc.
Mogą przemilczeć jakiś tytuł
Pompują ciągle Wieśka i teraz już budują hype na CP2077
Zarząd po prostu im dyktuję co mają promować i tyle
  • Odpowiedz