Wpis z mikrobloga

Szukałem dobrego filmu na niedzielę i znalazłem całkiem przez przypadek.

Upadek (1993) to niewątpliwie film który zasługuje na miano bardzo dobrego. Taki amerykański dzień świra bez większej komedii, chociaż wiele scen jest śmiesznych ale i prawdziwych, ukazujące absurdy dnia codziennego.

Niechcący przegapić przyjęcia urodzinowego swojej córki, bezrobotny mężczyzna tkwi w ulicznym korku. Kiedy puszczają mu nerwy, kontynuuje wędrówkę pieszo, wyładowując swoją złość na innych ludziach.


Opis może nie zachęca ale #!$%@? Michael Douglas ( grany przez Grzegorza Brauna) już tak ( ͡º ͜ʖ͡º)

#film #filmy #upadek #filmnawieczor
gadatos - Szukałem dobrego filmu na niedzielę i znalazłem całkiem przez przypadek. 
...

źródło: comment_TAUcVnIqlkkchIUYvnEpPFC5MhMktugg.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@gadatos: Jak jeszcze jakiś chcesz obejrzeć film dzisiaj, to ogarnij sobie "The Perfect Host", ale nie oglądaj zwiastuna, bo za wiele zdradza.

PS Tutaj masz reckę jeśli się wahasz czy obejrzeć KLIK
  • Odpowiedz
@gadatos: z tym filmem jest w ogóle związana ciekawa historia - otóż pierwotnie miał być atakiem na wówczas typowego, białego Amerykanina, który przegrywa z nowoczesnością ale wyszło odwrotnie i główny bohater zamiast czarnego charakteru jest postacią smutną i której się raczej współczuje
  • Odpowiedz
@gadatos: najbardziej mi sie w tym filmie spodobal fakt, ze rezyser od poczatku buduje tego bohatera jako kogos bliskiego naszego serca tylko po to, zeby na koncu zrobic z niego zwyklego swira :D
  • Odpowiedz