Wpis z mikrobloga

Masło orzechowe Reese's to syf i gówno, psu bym go nie dał.

Kocham masło orzechowe i uwielbiam "peanut butter cups" od Reese's, więc postanowiłem sprawdzić masło orzechowe od nich. Czegoś tak paskudnego nie miałem w ustach od czasu parówek "familijnych" z wycieczki szkolnej w '99 w ośrodku z Przesiece. Nawet masło orzechowe z Tesco jest lepsze. 89% orzechów? Czy to ma być k@#$&a żart? Smakuje jakbym jadł tłuszcz z aromatem orzechowym. Taki wyrób czekoladopodobny w swojej kategorii - dosłownie czuję jak namnażają mi się komórki nowotworowe.

I w ogóle nie wiem co mi strzeliło do głowy, żeby kupić masło orzechowe "creamy".
Tylko "crunchy", tylko Kelkin albo Whole Earth!

Uff, ulżyło mi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#oswiadczeniezdupy #emigracja
Regis86 - Masło orzechowe Reese's to syf i gówno, psu bym go nie dał.

Kocham masło...

źródło: comment_Nvocu9pZhGLOcbd1iZg5ehwXr2ORbIyv.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Gorczyk: (,)

Szczęśliwie (?) mieszkam w Irlandii i Felixa tutaj nie spotkałem (chyba, że w polskich sklepach, ale tam akurat masła orzechowego nigdy nie szukałem).
  • Odpowiedz
@deeprest: XD

Czekaj, ale skąd Ty się tu wziąłeś w 2020? :D Zjadłeś masło orzechowe i postanowiłeś poszukać na Wykopie opinii o nim, czy jak?

Co do samego masła:
Może wersja na rynek dla Amerykańskich grubasów ma więcej cukru, więc lepiej oszukuje mózg i kubki smakowe. Ale nie, dzięki, raz spróbowałem, więcej nie tknę. Ale ich pozostałe słodycze dalej lubię ;-)
  • Odpowiedz