Wpis z mikrobloga

#trojmiasto #sopot #gdansk #gdynia #rozrywka

Wystawa roślin mięsożernych w Sopocie to ściema. Wejściówka 7/14 zł do w sumie sklepu. nie ma żadnej wystawy bo wszystko jest na sprzedaż. Są tam na siłę postawione 3 platformy 2x2m na których stoją te same rośliny co można kupić w sklepie obok. Ceny nic nie niższe niż normalnie. Każda dodatkowa atrakcją dla dzieci płatna. Opłata za wejście to zwykłe złodziejstwo.

Nie ma tam nic. Skok na kasę. Odradzam.
  • 21
  • Odpowiedz
@mladic_: ja byłem teraz I nie wiem nic o żadnej roślinie. Tam nie ma różnorodności. Są rosiczki I dzbanki i w sumie niewiele więcej. Wszystko to samo j wszystko na sprzedaż.
Jest tam jakiś koleś na scenie, ale uwierz mi, nie sądzę by pokaż karmienia był wart nawet 2zl, jak chcesz karmić rosiczki to idź do Castoramy albo Leroy, tam też mają rosiczki i możesz sama I'm muchy wrzucać xD.
  • Odpowiedz
@boltzman: @wyczesany_orzeszek: @struga: @niewieszocb: macie może zdjęcie jak to wszystko wyglądało? Strasznie żałowałem że nie mogłem iść ale te komentarze mnie pocieszyły ( ͡° ͜ʖ ͡°) niemniej liczyłem że na następny taki event będę mógł iść, chociaż piszecie że wszystkie tak wyglądają ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz