Wpis z mikrobloga

@grubasnasilowni: official euro 10eu, official ruski (ale niby dużo też z całego świata) niecałe 5eu, poza tym nie ma mikro płatności.
Mikro płatności były w L2GoD ale to już dawno zdechło, teraz jest L2 Classic i tylko abonament jak wyżej opisałem.
Albo grasz na prywacie, jedyny grywalny Classic prywatny to l2classic.club
  • Odpowiedz
@Tyrant: ja jestem dinozaurem z czasów L2 C2, skończyłem wtedy jak wprowadzili to gówno na oficjalu z mikropłatnosciami i questami, którymi robiłeś 80 level w 1 dzień :D
Linege 2 to mozolne trzaskanie mobów, a później PKowanie noobów ;) masz wchodzić do Giran w top secie, latarce w ręku, żeby wszystkie nooby zazdrościły ;)
tymczasem chcieli zrobić tak jak w Guild Wars 2, że każdy ma najlepszy sprzęt bez wysiłku
  • Odpowiedz
@grubasnasilowni: w jeden dzień 80, ale do 90 następne pół roku albo lepiej - po prostu przesunięto rozrywkę na inny wymiar, ale nic się nie zmieniło w głównych założeniach. GoD dał L2 dużo lepszy interfejs, poprawili sporo tekstur, oraz tchnęli trochę nowoczesności w tego dinozaura i wyszło mu to na dobre. Classic korzysta z tych wszystkich dobrodziejstw, ale jest ukłonem w stronę starych wyjadaczy - i to połączenie w sumie nie
  • Odpowiedz
@grubasnasilowni: no ja nie mówię o GoD, Classic jest po GoD i jak sama nazwa mówi - powrót do klasycznego L2.
A co do lvlowania to wyobraź sobie że wbicie 75 lvl na Classicu równe jest wbiciu 6,5 postaci na 75 lvl w starym L2 przed GoD.
  • Odpowiedz
Classic jest po GoD i jak sama nazwa mówi - powrót do klasycznego L2.

wbicie 75 lvl na Classicu równe jest wbiciu 6,5 postaci na 75 lvl w starym L2 przed GoD.


@Tyrant: @blacktyg3r: to na jakiej kronice ten classic stoi? z tego co widzialem na stronie ludzie maja max 76 level. dziwna sprawa ;)

nie ma tez server info - chyba, ze zla strone znalazlem.
  • Odpowiedz
@instinCtoriginal: Classic to coś między C3-C5 o prostu klasyczy dobry L2 ulepszany o najlepsze rozwiązania z najnowszych kronik (np. kilka skilli z takiego H5 jest, np. Chain Strike u tanka albo Hide/Shadow Step u daggera etc.)

Pytasz o prywatny serwer l2classic.club czy officialne? Wiadomo prywatne są zawsze trochę do tyłu, na tym prywacie na jakim gram to max 76 lvl, ale mamy mieć update do 2.0 w przyszłym tygodniu, oficiale mają
  • Odpowiedz
@Tyrant: czyli z kazdego updatu na officialu jest brane cos do tego prywatnego classica?

interesujace, nie wiedzialem ze cos takiego istnieje. tam jest typowy low rate - bez bufferow ani zadnych wygod? ;)
  • Odpowiedz
stare L2 w nowym wydaniu i rozwijane przez twórców L2


@Tyrant: o kurcze, tutaj juz brzmi bardzo ciekawie :P

czyli naraz rozwijana jest idea postepowego L2, tych szeroko znanych 'pokemonow' i idea klasyczna? czy z 'postepu' NCsoft juz zrezygnowal? nieco skomplikowane to jest jak sie przez chwile (pare grubych lat :P) przestalo sledzic glowny nurt.
  • Odpowiedz
@instinCtoriginal: tak, teraz to dobrze skumałeś :P

Jest GoD (starwars) i Classic oba rozwijane.
O starym L2 można zapomnieć, chociaż ciągle są popularne servery H5 albo Interlude jak dla kogoś za trudny Classic.
No i tak, żadnych bufferów etc, zbędnych boostów.
  • Odpowiedz
No i tak, żadnych bufferów etc, zbędnych boostów.


@Tyrant: czyli pewnie raty x1? ciekawa alternatywa, to jest cos co pozwoli dinozaurom wrocic - bo kto ze starych wyjadaczy poszedlby na GoD'a?
  • Odpowiedz
@instinCtoriginal: na prywacie co zapodałem l2classic.club x3, ale i tak wbicie 75 na classicu to podobno wbicie 6,5 postaci na 75 lvl w starym L2, no ale w takim H5 przed GoDem to rzeczywiście był szybki exp już, więc może to o to chodzi, ale rzeczywiście trzeba pogrindować troszke
  • Odpowiedz