Wpis z mikrobloga

@NaSmyczy w sumie spoko miejscówka, akurat tam to tylko dwie linie i stosunkowo nowe tory więc chyba tramwaj aż tak nie będzie przeszkadzał gorzej z pociągami chociaż to i tak lepeij niż pobliże Mikołajowa
  • Odpowiedz
  • 6
@NaSmyczy Śródmiejska inwestycja, to i sa tramwaje. Komunikacyjnie uważam, że jest mega. 6,11,23,A, N, 128, do tego rzut beretem na Kromera. Ścieżek i długich tras rowerowych też dużo. Ale ja jestem ciekaw czy w browarze bedzie browar.
Kurde, tyle kraftow w tym mieście, może ktoś otworzy tam knajpę? Po drugiej stronie jest 100 mostow przecież. Albo nawet jakaś Pinta niech wleci, ważne żeby to nie było nastepne smutne miejsce w mieście,
  • Odpowiedz
@NaSmyczy: zobaczysz, że miejscówa zrobi swoje - inwestycja najpewniej zejdzie jak ciepłe bułeczki. Przykładem niech będzie Zielone Śródmieście, kilka ulic dalej.
  • Odpowiedz
Byłoby fajnie gdyby nie tramwaj z jednej a pociąg z drugiej strony bloku ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@NaSmyczy: spoookojnie - wszystko zależy kto kupi tam kilka mieszkań. Przy odpowiednim lobbowaniu tramwaj i pociąg można przecież zlikwidować ;-)
  • Odpowiedz
@Iudex: a porównuję? Chodziło mi o atrakcyjność lokalizacji, a nie o porównanie Archicomu do WPB.

Zresztą akurat ściany w MD są zdecydowanie ich plusem.
  • Odpowiedz