Wpis z mikrobloga

@rolf_ed: to gówno tnie się na 16GB ramu, mocnym i5 i 480x z 8GB ramu
mapy są tragicznie małe, resp i seria w plecy i tak do zarzygania

o grafie to nie ma co wspominać, bo i tak się ją ustawia na minimum zawsze, ale cmon to jest tak paskudnie zablurowane i zafiltrowane że płakać się chce. Co gorsza nie da się wyłączyć tego
to gówno tnie się na 16GB ramu, mocnym i5 i 480x z 8GB ramu


@rdy: jakoś nie widziałem problemów z 16gb ramu XD

mapy są tragicznie małe,


@rdy: XDDDDDD największa beka mapy są małe XD pograj w coda 4 albo bo1 bo2 wejdź na mapę i zmierz czas potrzebny do przebiegnięcia z jednego końca na drugi zapewniam że będzie identyczny czas tonie bf gdzie mapa ma 2km

resp i seria
@rolf_ed: Traktują jako graczy drugiej kategorii, bo mają wymagania? Ten CoD byłby dobry 5 lat temu, ile można odgrzewać jedno i to samo. Grafika jest przestarzała, gameplay niezmienny od MW1, które wyszło 10 lat temu, od tego czasu też nie ogarnęli porządnego matchmakingu xD Jak to odpaliłem to miałem wrażenie, że gram w zreskinowane MW2
@rolf_ed: to zapraszam, u mnie gra jest niegrywalna. Nowa forza 7 wygląda kosmicznie i chodzi płynnie w 60 w najwyższych ustawieniach. to wygląda jak gówno i skacze od 30 do 250fps na najniższych
hurr durr beta - ta jasne, już to widzę jak poprawiają optymalizacje. To samo było w becie BO3

Mapy w codzie 4 nie były aż tak małe, przynajmniej nie wszystkie. Nie liczymy fragfestów typu shipment czy nuketown Z
@Joseph_Pilsudsky: traktują graczy bo narzekają a nie mają wymagania umiesz jedno od drugiego odróżnić czy nie? XD powiedz mi co się zmieniło między bf3 a bf1 mapy grafika bronie pojazdy postacie tryby gry a co się zmieniło między cod4 a cod ww2? mapy grafika bronie postacie tryby gry, ale na bf1 uhuhu super nowy świeży w codzie zmieniają to samo i "eee odgrzewany kotlet" dlatego devy traktują graczy jak ludzi drugiej
Mapy w codzie 4 nie były aż tak małe, przynajmniej nie wszystkie. Nie liczymy fragfestów typu shipment czy nuketown Z resztą tam się grało nie 6v6 ale często 12v12 albo i więcej. W BO1 też były o wiele większe mapki, na pewno nie były tak korytarzowe jak te co są tutaj


@rdy: mówię wejdź na pustą mapę w codzie 4 przebiegnij z jednego końca na drugi potem na mapke w ww
@rolf_ed: wychowałem się na Q3a i UT, cod nawet w 1/2 nie jest tak szybki jak tamto. Spawny zawsze były #!$%@? w tej serii, ale tu jest tragedia. Nabijałem po 2-3 fragi naraz na killspawnach od razu jak się protection kończyło przeciwnikom, nawet jęknąć nie zdążyli

Zainstalowałem to z ciekawości czy to nadal jest konsolowe gówno. Niestety jest. stareńkie MW1 jest nadal niezagrożone.

A co do DoF, to jest jedyna rzecz
Nabijałem po 2-3 fragi naraz na killspawnach od razu jak się protection kończyło przeciwnikom, nawet jęknąć nie zdążyli


@rdy: teraz to ty zabijałeś wcześniej było że to ciebie zabijali na spawnach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na tej śnieżnej mapie wszystko jest tak zamazane że ledwo widać


@rdy: w takim wypadku zalecam udanie się do okulisty
@rolf_ed: Sorry, ale już gdy grałem na PS4 opinię miałem taką samą na temat tej gry, ba nawet moja ps4 wyła i miała dropy do 20 fps, z niewiadomo jakich powodów, a jest wyczyszczona, ma dużo wolnego miejsca wokół również na dysku.