Wpis z mikrobloga

Dobra, nie przypuszczałem że to zrobię ale czas na pierwsze #rozdajo
Kupiłem dwa kody na dowolny film 2D w dowolnym Cinema City. I pewnie bym wykorzystał, gdyby nie to że nabyłem kody ważne do jutra (włącznie) [] a wszystko co chciałbym obejrzeć już mam zaliczone...

Dlatego ogłaszam wszem i wobec, że rozdam 2 kody - osobno losowane. Losowanie dzisiaj o 18 przez mirkorandom wśród plusujących. Sorry że tak krótko, ale gapa ze mnie ¯\_(ツ)_/¯

Proszę plusować z pomyślunkiem, szkoda żeby się zmarnowało. Mam nadzieję że nic nie spieprzę z mirkorandom, bo nigdy nie używałem ;)
Tradycyjnie - dyskryminacja zielonek.

Dodatkowo taguję #film #kino #cinemacity

Edit: na pocieszenie możecie rzucić jakimiś śmiesznymi obrazkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
enron - Dobra, nie przypuszczałem że to zrobię ale czas na pierwsze #rozdajo
Kupiłem...

źródło: comment_Y41izSK5xavdzSV0D8RiIhaUwyN3xP4q.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@enron: Bo mam ochotę sprawdzić, czy "arcydzieło" polskiej kinematografii 2017 jakim jest "Botoks" jest tak kiepskie, jak wszyscy o nim mówią. A przy okazji mam ochotę na dreszczyk emocji, bo jeszcze nigdy nie byłem w tak dużym skupisku sebiksów, karyn i ludzi, których twarz nie jest skalana intelektem, a taki właśnie jest target najnowszego filmu Vegi. xD
  • Odpowiedz
@interface: też bym tak zrobił, ale krótki termin i ładny weekend poskutkowały odpowiedzią "e, nie, dzięki". Innego pomysłu na przekazanie biletów nie miałem.
No i plusy na mirko chyba bezwartościowe są, o ile dobrze pamiętam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@enron ja chciałbym wygrać, ponieważ jutro jest premiera botoksu, różowy mi truje a jako że jestem cebula to musiałbym czekać na tanie środy w multikinie
  • Odpowiedz
@enron: ja bym chciała wygrać, bo mieć dwa bilety do kina a ich nie mieć to już cztery bilety różnicy ()

Poszłabym sobie do kina, szczególnie że akurat przez weekend jestem w mieście, w którym sa dwa CC
  • Odpowiedz
  • 0
szlag, myślałem że mirkorandom jest sensowniejsze. Nawet nie mogę sobie losować do woli bo wylosowało kogoś tam i już nie pozwala na ponowne losowanie
  • Odpowiedz