Wpis z mikrobloga

Mój prezydent to fanatyk remontów drogowych. Pół miasta #!$%@? wykopami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś zaora całkiem dobrą ulicę i trzeba wszystko robić na nowo. W swoim 26 letnim życiu już z 10 razy byłem świadkiem takiej sytuacji. Tydzień temu poszedłem na spacer to jak tylko zobaczyłem budowlańca to kazałem mu zostawić tą biedną drogę xD bo myślałem, że znowu mają rozkuć asfalt.

Druga połowa miasta #!$%@? ścieżkami rowerowymi, jednokierunkowymi, #!$%@?ą sygnalizacją xD itp. Co tydzień prezydent robi objazd przez wszystkie uliczki w mieście, żeby jeszcze bardziej zakorkować miasto. Byłem na tyle głupi, że głosowałem na niego bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych remontach ale teraz nie dosyć, że je organizuje to jeszcze siedzi na jakimś stołku dla nierobów i kręci gównoburze z innymi inspektorami budowy o największe #!$%@? miasta itp. Potrafi drzeć mordę do mikrofonu albo #!$%@?ć cały asfalt z miasta.

#szczecin #tworczoscwlasna #pasta #pdk #heheszki
  • 18
@dorotka-wu: "Ulica Jagiellońska będzie miała nawierzchnię z ciętej kostki kamiennej granitowej, szarej 15x30cm, układanej na styk."
Znalezione gdzieś w Googlach na wyborcza.pl

Jeszcze doczytałem, że parkowanie skośne zmienią na prostopadłe. Nie żeby to jakoś przeszkadzało, ale... nie wiem po co to.