Wpis z mikrobloga

@Jojne cholera, na takie ładne DR to bym chyba mojego osiołka nawet zamienił... Strasznie mi się podobają, we Wrocku jakas ostatnio na ulicy koło mnie parkuje, piękny sprzęt, więc pozostaje zazdrościć :)
  • Odpowiedz
@Jojne XT660R. To, co zrobili z tym silnikiem, by spełniał normę Euro 2 to porażka. Zerowa elastyczność, szarpie, jak się jedzie na piątce mniej, niż 80km/h itd. itp. Moto ogólnie miłe, ale silnik ma megairytujący z mojej perspektywy, zawsze niemalże jest tylko jeden słuszny bieg, bo albo za wysokie obroty, albo za niskie i stuka i szarpie :p
  • Odpowiedz
@Jojne na trasie lubię mieć dobre przyspieszenie, co uważam za ważne z perspektywy bezpieczeństwa. Nie przekraczam 130km/h, ale lubię fakt, że wyprzedzanie ciężarówek idzie sprawnie. No i jak jadę z kimś na SV, to lepiej móc dynamicznie ruszyć i zrobić szybko 100km/h :)
  • Odpowiedz
@Jojne DR jak zgaduję ma mocny dół i sporo momentu. A ja najbardziej lubię zestaw niskie obroty + moment, bo mnie to uspokaja. Tak, to już niebezpiecznie blisko zostania hom... tzn. harlejowcem.
  • Odpowiedz