Wpis z mikrobloga

@kawazrana: ja się często spotykałam z tym, że kierowca po prostu sobie przyszedł później, bo tak mu się chciało xD jak się go ludzie pytali czemu taki spóźniony to mówi, że sobie miał przerwę i ma to gdzieś, że spóźniony xD
@Makise rano jade z pętli, ostatnio pasazer sie wkurzyl, pokazuje typowi rozklad, ze mial ruszac 4 minuty temu, a ten mowi, ze ma swoj i on jest inny. No i kij, no i czesc.

@WesolySromek wiec skoro maja obserwacje ruchu pojazdu to by wypuscic wiecej autobusow na trase. Zawsze jak juz przyjedzie to jest nawalone ludzi-z wiadomych powodow, kazdy na #!$%@?. Teraz spoznilam sie na swoj podmiejski, mimo ze mialam 40 minut
@wonsz_smieszek cebula dotad we mnie mocna byla, ale dosc. Jak jezdzilam metrem to bylo ok, ale autobusy to jest porazka. Kupuje jakis dupowoz i bede kolejnym "leniem" budujacym korek. Przynajmniej na swoich warunkach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@wonsz_smieszek cebula dotad we mnie mocna byla, ale dosc. Jak jezdzilam metrem to bylo ok, ale autobusy to jest porazka. Kupuje jakis dupowoz i bede kolejnym "leniem" budujacym korek. Przynajmniej na swoich warunkach ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@kawazrana: właśnie dlatego z WAW są takie korki- połowa aut w cenie smartfona i na lpg -bo czekać 1h na ztm to mozna wrosnąć...
@Jabel: Zgłosiłam 127 i 158. Bo to kpina, żeby w stronę zachodniego z centrum jechały 3 autobusy na krzyż, gdzie pod drodze jest jeszcze kilka biurowcow za pl. Zawiszy. Odpowiedzieli- ze may tabor, nie da rady. Takze tego.
A nie raz zdazylo mi sie nie zmiescic do autobusu