Wpis z mikrobloga

@stopmanipulacji1111: Oglądałam to ok. połowy maja, ale obejrzałam jeszcze raz. Ten host chciał przybliżyć tę sprawę angielskojęzycznym osobom, bo były tylko 1 czy 2 artykuły po angielsku. Pomógł mu w tym jakiś dionysos. Czy jest możliwość nawiązania kontaktu z takimi osobami? On już wtedy obrał tą samą linię. Po kilku miesiącach nie ma tam właściwie nic nowego dla nas, ale jego ocena niektórych aspektów jest ciekawa. Mówił też, wtedy, że będzie
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111: 1. "M". odsuwa się ze strachem od kamery po tym "M". Może sugerowała innego M.? Było tylu M. w sprawie, czy mogła mieć na myśli M.W. albo nawet M.S., nie musiał to być M.K. (też o tym nawet pisałam). 2. Szpital: Co robi facet w niebieskiej koszuli przy ścianie, który przyjmuje dziwną pozycję? Ogląda się, gdzie są kamery? 3. O coś specjalnego musiało chodzić z tym "naszym" w koszuli w
  • Odpowiedz
@Brunhilda2: No właśnie, i jest to głos nie z Polski. Nawet osobie nie znającej języka polskiego, po przedstawionym kontekście oficialnym co prawda, w tłumaczeniu na ang, cała ta historia śmierdzi... a u nas prokuratura będzie widziała tylko Egipt.... Zastanawiam się jakiego rodzaju znajomości teraz będą wchodziły w grę... czy to plaga jakaś, czy Kajetany i pozostali zwyrodnialcy muszą mieć prawną ochronę rodzinki...??? Ten suk... n był wzywany na przesłuchania w kilku
  • Odpowiedz
@Brunhilda2: Dokładnie, bo to wszystko widać przy kolejnym i kolejnym oglądaniu... zobaczymy, co usłyszymy pod koniec października, to chyba tam osobiście się stawię w prokuraturze... Jeśli nie będzie aresztowania "tego Złotego", i nie będzie o nim nawet słowa... to czas wszystkich wykopać stamtąd. Dziwiłam się dlaczego Ratusz omija rynek, gdzie panienki zapraszają do klubu, a przecież prawo zmienili i nie wolno... ano, jak się ma w tymże ratuszu rodzinę, po świeżo
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111: Tak, i to teraz już zapomniana, prawie bezimienna kobieta, której nikt nie może nic zarzucić w kontekście tej zbrodni, bo nawet zwyrodnialca nie znała. A ponieważ zwyrodnialec został uznany za poczytalnego, ALE (sprytne!) niepoczytalnego w momencie popełnienia czynu, jest pewne ryzyko, że mogą mu obniżyć karę. Kiedyś może wyjdzie i to nawet nie ostemplowany jako czubek. Ten facet nie mówił brytyjskim angielskim raczej, może być Amerykaninem. I on to wszystko
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111: Przyjrzałam się jego działalności. Chyba nawet mam jego
adres mailowy. Tylko zastanawiam się, co my many mu do zaofiarowania... Gdyby pisał artykuły... A tak? Poskarżyć się, że nic się nie dzieje? Ale wstępnego maila można napisać.
  • Odpowiedz
@Brunhilda2: Można, tam jest przekierowanie na jego stronę, gdzie publikuje dla wspierająch go "patronów" i dla pozostałych też, tylko treści mniej dostępnej. Trochę jak gazeta w wersji do kupienia on line. Czytałam komentarze pod jego nagraniem i wypowiadali się też Polacy, ktoś napisał, że nie może wpłacić, chociaż chciałby wesprzeć jego działalność, bo nie mieszka w USA, chociaż nie wiem jak to z płatnością z konta w dolarach.... ale... on mówi
  • Odpowiedz