Wpis z mikrobloga

#wynajem
Mam problem, od wczoraj mam wynajmuje mieszkanie, chwile temu zerwało się łóżko, okazało sie że bylo zrobione na sztuke, była przybita deska gwoździami pod tą właściwą którą jest złamana, co w tym przypadku zrobić? zgłosić to właścicielowi? Prawdopodobnie zrobił to poprzedni najemca.
#pomocu
#prawo
  • 16
@Poortland: Tak, stary. Załatw to na drodze prawnej. Najlepiej weź adwokata i dochodź swoich praw przed sądem. Przecież nie może tak być, że masz rację, a nie masz wyroku, który to potwierdza.
A jak ci nie zasądzą, to się odwołuj. Do skutku. Ze Strasburgiem włącznie.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kurde ludzie, będzie się procesować o wszystko? Wszystko chcecie załatwiać na drodze prawnej?
A później zdziwienie, że w
@Poortland: Nie, to normalne, że płacisz i wymagasz.
Ale
Po pierwsze - załatw sprawę polubownie. Czy to taki problem zagadać do właściciela? To taki sam człowiek, jak Ty.
Po drugie - jeżeli nawet okaże się, że właściciel to człowiek-taboret. To weź wkrętarkę i wkręty z castoramy i przykręć tę cholerną deskę.
Szanuj czas swój i innych.
@to_po_prostu_ja " Przykro mi, ale to jest po Panstwa stronie. Wszystki naprawy i konserwacje są po stronie najemcy."
Jak kogoś szanować jeśli robi takie rzeczy, twierdzi że o tym wiedział że to już było robione
@siejeje I tak zrobię, jest niezłym Januszem osobiście uważam to za wadę ukrytą bo nic nie wspominał o tym że łóżko było w jakiś sposób "naprawiane" Mam nadzieję że jakoś to naprawię