Wpis z mikrobloga

@Latch: Słyszałam, że długie sa zarezerwowane dla wysokich. Ze niska osoba mająca długie włosy jest cytuje "ciagnieta do ziemi". Obecnie mam do lopatek ;) No nie chcialabym, sek w tym, ze mam b. dziecieca, niewinna twarz, nie wiem co zrobic z tymi wlosami by wygladac nieco powazniej
  • Odpowiedz
ze mam b. dziecieca, niewinna twarz, nie wiem co zrobic z tymi wlosami by wygladac nieco powazniej


@KwestiaPodejscia: Do tego jesteś niska i pewnie masz niewielką głowę. Ja np pomimo, że sam mam 190cm to bardzo się lubuje w niżsych dziewczynach i uważam, że do takiego zestawu pasują włosy do ramion + grzywka. Wygląda to świetnie i nadaje charakteru niewielkiej całości.
  • Odpowiedz
@KwestiaPodejscia: A czemu słuchasz takich bzdur? Uważam, ze sama powinnas ocenić jak Tobie jest dobrze zebys czuła się jak najlepiej. Widziałam wiele niskich dziewczyn max 155 cm i wcale nie wyglada to źle. Zaraz Ci coś podeślę, bo ciężko opisać :)
  • Odpowiedz
@LuckyLuq: Aż niemożliwe ;) Osobiście uwielbiam grzywki.. Nienawidzę łysego czoła, tym bardziej że moje jest spore. (A moze mi sie tak wydaje) (ʘʘ) no nie wiem.. Do ramion.. A co o dłuższych sądzisz/? Takich do połowy pleców? Obecnie taką długość posiadam
  • Odpowiedz