Wpis z mikrobloga

@mug3n 2 sklepy znam:
E-dym
SoFly
Z tego, co pamiętam, w e-dym powinno coś być do ogarnięcia (SoFly ma prawie pustą półkę ze sprzętem, ale nie ma problemu, żeby zamówić) Wytrzymałość baterii zależy od tego, ile chmurzysz. 250 to nie jest dużo, jak na trwały zestaw: box za 109 (najtańszy z wykiennym aku), 2 aku po 25/szt., Do tego ładowarka i oczywiście parownik za 50-100. Dolicz lq na miesiąc i masz 300,
@mug3n jak stacjonarnie to za połowę z tych 250zł kupisz iJusta S w e-dymie. Nie rozpada się w rękach (w przeciwieństwie do poprzednika), bateria na 1,5 dnia spokojnie, chmura też niczego sobie
@wzr1one Sam używam, mam kilku znajomych którzy też go mają i nikt nie narzeka. Jeśli ktoś szuka czegoś na start w dobrej cenie to nie widzę powodu żeby odradzać ten model
@bvlnn: ja kiedyś ijust2 polecałem. Pamiętam. Potem przyszło opamiętanie - mniej więcej wtedy jak kupiłem evica i normalny atomizer. Ijust s jest polecany na tej samej zasadzie - bez styczności z czymkolwiek lepszym.
@Waspin iJusta 2 akurat nigdy nie szanowałem ze względu na bardzo awaryjny przycisk ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale iJust S już mi się wydaje dobrym pomysłem na początek, ma wszystko co jest potrzebne na start i w swojej cenie (stacjonarnie, nie z Chin) nie ma konkurencji - chyba, że ktoś ma pieniądze żeby zainwestować od razu w coś lepszego, ale to już inna półka. Zdaję sobie sprawę z
@bvlnn: np aio jest mniej awaryjne i łatwiejsze w obsłudze jednak (plus brak efektu parowozu). Poza tym kupowanie najtsńszego możliwego sprzętu w żadnej branży to nie jest dobry pomysł, jak kogoś stać na papierosy, to niech wyda równowartość 2 tygodni palenia (po 15 za paczkę) i ma pico full kit - sprzęt nadal tani ale o ile lepszy.
@Waspin: z aio tylko czasami cieknie, byc moze trzeba samemu. WIem ze koledze tez cieklo to zrobił sam jakąś uszczelkę z hydraulicznego sklepu ( ͡° ͜ʖ ͡°) aio jest super w swojej cenie oczywiscie tylko z cin za 16 dolarow ciezko olepsze na poczatek