Wpis z mikrobloga

Cześć
moja żona powyrywała wszystkie gniazda w mieszkaniu, razem z puszkami. Jak to skutecznie naprawić? W czym osadzać te puszki by nie wypadały przy wyrywaniu? Gniadka raczej dobre były Legranda, tylko ten montaż mi nie wyszedł ale i tak gdy ja to ,,obsługuje„ to nic nie wypada. Chodzi o to że rok temu podczas odświeżenia mieszkania kilka gniazdek poprzenosiłem w inne miejsce a że było to w ścianie nośnej i nie miałem odwiertnicy diamentowej wiec te otwory na puszki były nie najlepsze i podklejałem gipsem no i ona to teraz wyrywa.
Jak to naprawić skutecznie?
#remontujzwykopem #elektryka #logikarozowychpaskow #mieszkanie
  • 19
  • Odpowiedz
  • 17
@zzbkk ja polecam kurs wkładania j wyciągania wtyczek, szczególnie tych z uziemieniem

Btw puszki wklejałeś, ale nie miały one miejsca na 2 dodatkowe wkrety mocujące?
  • Odpowiedz
@zzbkk klej gipsowy Twoim przyjacielem. Zrobiłeś szajsowo, jesli odkurzacz wyciąga puszkę. prędzej powinna wtyczka z gniazdka wyskoczyć. przeproś paska i zrób porządnie.
  • Odpowiedz
@zzbkk: Jakimś klejem montażowym możesz to przyczepić. Jest tego pełno w sklepach. Opakowanie wygląda jak silikon w tubie ;)

Ewentualnie możesz zapisać na wkręty do ściany.
  • Odpowiedz
@zzbkk pierwsze zdanie przeczytałem i wyobrazilem sobie, że żona przebiegła ci po chacie i że złości wyrwala wszystkie gniazda z puchami...

Taki nowy etap, że ze złości nie rzuca talerzami, ale wyrywa gniazdka...
  • Odpowiedz
@zzbkk 1. Wierć otwory otwornicą
2. Zagruntuj otwór i pozwól wyschnąć
3. Użyj kleju do płyt g.-k lub innego odpowiedniego do materiału w którym osadzasz puszkę tylko w takiej ilości żeby puszka wypchnęła go na zewnątrz. Ścianę możesz zabezpieczyć taśmą malarską żeby się nie upaprała. Najlepiej jak klej wyjdzie na całym obwodzie puszki
Jak się postarasz to żaden różowy czy odkurzacz nie wyrwie
  • Odpowiedz