Wpis z mikrobloga

Blokada FB, Wykopu i YT bez możliwości włączenia poza godzinami 20-22 na dłużej niż minutę przyniosła kolejne 20% wzrostu produktywności, dwukrotny wzrost produktywności przez 3 tygodnie:

Poniżej znajduje się podsumowanie tygodnia Wrz 18 - Wrz 24, 2017.
Twoja produktywność: 78%
Gratulacje! W stosunku do poprzedniego tygodnia wydajność wzrosła o 20%.
Całkowity zarejestrowany czas: 58h 54m, średnio dziennie 8h 24m
W tym tygodniu spędziłeś(aś) więcej czasu na komputerze o 1h 36m dziennie.

Poniżej znajduje się podsumowanie tygodnia Wrz 11 - Wrz 17, 2017.
Twoja produktywność: 58%
Gratulacje! W stosunku do poprzedniego tygodnia wydajność wzrosła o 15%.
Całkowity zarejestrowany czas: 47h 40m, średnio dziennie 6h 48m
W tym tygodniu spędziłeś(aś) mniej czasu na komputerze o 1h 45m dziennie.

Poniżej znajduje się podsumowanie tygodnia Wrz 4 - Wrz 10, 2017.
Podsumowanie
Twoja produktywność: 43%
Całkowity zarejestrowany czas: 59h 57m, średnio dziennie 8h 33m
W tym tygodniu spędziłeś(aś) więcej czasu na komputerze o 4h dziennie.

Dane z TimeCamp, zablokowane za pomocą StayFocusd, zablokowałem też stronę do zarządzania dodatkami, więc po upłynięciu minuty nie da rady wejść w rozszerzenia.

TimeCamp zlicza tylko czas jak się jest przy komputerze, można tam wiele rzeczy skonfigurować. :)

#milionowamotywacja

#korposwiat #wychodzimyzprzegrywu #samorozwoj #motywacja
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 2
@MlRECZEK wyrobiłem się w minute, przygotowałem sobie wcześniej w notatniku, teraz tylko telefon do 20, a jak siedzisz przy komputerze, to nie siedzisz z telefonem w ręce. Wyzbylem się odruchów odpalania fb, wykopu i YT po nic
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@mojkrajtakipiekny timecamp automatycznie wykrywa aktywności, monitoruje nazwy okien. Przypisane mam słowa kluczowe do projektów i raz dziennie lub co kilka dni siadam i poprawiam jak czegoś nie przypisał
  • Odpowiedz
@mojkrajtakipiekny: @jawor44: Doprecyzuj pytanie.
Jeśli chodzi ogólnie co na ten moment sam z siebie mogę powiedzieć - dużo pracuję z domu i ogólnie całą pracę wykonywałem, ale zacząłem czuć, że moja efektywność mogłaby być lepsza.

Wiedziałem, że za dużo siedzę na mirko, że za długo oglądam YT podczas "jedzenia" itd., ale potrzebowałem dowodów.
Tematyką samoorganizacji, motywacji itd. interesuję się od 5 lat. Przeczytałem masę książek, bardzo mi pomogły, ale siedząc przy komputerze odruchowo otwierałem w koło fb, mirko, yt, fb, mirko, fb itd.
Od kilku miesięcy miałem StayFocusd ustawione na fb i mirko, ale wchodziłem w dodatki i wyłączałem, bo przecież na chwilę... Z takim samym ustawieniem StayFocusd odpaliłem TimeCamp i
D3lt4 - @mojkrajtakipiekny: @jawor44: Doprecyzuj pytanie.
Jeśli chodzi ogólnie co na...

źródło: comment_fZD1UdVydBOJDvGopWuN9fyETkLEYSGB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz