Wpis z mikrobloga

Jeśli szukałbym modnego i ekonomicznego auta do miasta to mam faworyta - #toyota #chr
Wiem, że zabrzmię jak pewien dziennikarz na Z, ale naprawdę ta hybryda w wydaniu Toyoty rządzi. Niecałe 4 litry w mieście, a około 3 w trasie.
Jasne, mamy tu irytujące #cvt, które odbiera ostatnie resztki uciechy z prowadzenia auta, ale jeśli ktoś myśli rozsądkiem, a nie sercem polecam! No i fakt, poza miastem to demon prędkości nie jest.

No i ten wygląd karoserii... Ładnie go pociachali projektanci, a w środku też ujdzie. Trochę plastik, ale nie razi w oczy, a i dotknąć się da.

Test tutaj
#motoryzacja #samochody #motopodprad
stopaotestuje - Jeśli szukałbym modnego i ekonomicznego auta do miasta to mam faworyt...

źródło: comment_3bh5VhFiZw2Di3EGsVueaadO1Nw805S3.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@stopaotestuje: auto naprawde bardzo fajnie wygląda. W środku jest dość sporo miejsca, jak dla mnie troche mały bagażnik. Osoby siedzące z tyłu mogą czuć się nie najlepiej ze względu na małe okna. Co do silnika nie jeżdziłem HSD w CHR ale jeśli jest tak samo wyciszony jak nowy Auris to nie ma dramatu.
  • Odpowiedz
@stopaotestuje: byłem na jeździe testowej Aurisa TS HSD i byłem pozytywnie zaskoczony (jazda głownie po mieście i krótki odcinek autostrady). Jazda testowa trwała może z 30 minut. Jeśli chodzi o miasto to bajka. Cisza nic nie klekocze, idealnie. Do 50km/h ładnie się zbiera. Na autostradzie nie potestowałem za dużo. Duże natężenie ruchu niepozwoliło na zabawę ale udało mi sie rozpędzić go rozpędzić do 120km/h i calkiem sprawnie mu to poszlo. Nie
  • Odpowiedz
@stopaotestuje: Mi się ten samochód nie podoba właśnie ze względu na wygląd. CHR wygląda jak taki trendy twór z designem kierowanym do obecnych ~20 latków i niektórym się to może podobać, ale dla mnie efekt jest taki, że sprawia wrażenie bardziej zabawki niż samochodu, a projektanci tworząc na siłę "odjechaną" sylwetkę nadwozia uzyskali trochę karykaturalny efekt. Jakoś nie trafiają do mnie do mnie "SUVy" o sylwetce podniesionego coupe. Także ja jestem
  • Odpowiedz