Wpis z mikrobloga

Nagroda 2000zł za polecenie.

Ma ktoś jakiś cynk na pracę biurową (sekretarka, administracja itp) w Gdańsku i okolicach. Ewentualnie namiary na jakiś staż czy praktyki na coś bardziej rozwojowego jak tester manualny czy analityk biznesowy.

Żona chce się przebranżowić, wcześniej pracowała w bibliotece multimedialnej i ma duże doświadczanie zarówno biurowe, jak również w obsłudze klientow czy organizowaniu imprez. Jest sumienna i bardzo dokładna. Sporo czyta o testach. Przymierza się do zrobienia ISTQB. Jest niezła w 'technologii'. Angielski B2.

Chce jednak pracować w ciekawszej i bardziej perspektywicznej branży niż kultura. Jednak zaczepić się w nowej branży nie jest łatwo bez wcześniejszego bezpośredniego doświadczenia, a ja chcę jej trochę pomóc.

Żaby nie było, że to kolejne żebranie na wykopie. Jako, że nie ma nic za darmo daję 1000zł nagrody jeśli dostanie pracę z polecenie z wykopu. Jeśli to będzie coś związanego z IT lub będzie to mocno rozwojowe stanowisko, w dobrej firmie, to daje 2000zł. Płatne 50% po podpisaniu umowy, 50% po pierwszej wypłacie.

#praca #pracait #gdansk #staz #tester #it #administracja
  • 24
  • Odpowiedz
@Kempes: Tam już CV dawno poszły. I bez doświadczenia i wykształcenia nie łatwo się tam dostać.
Dlatego zależy mi na konkretnych poleceniach, informacjach do kogo pisać.
  • Odpowiedz
@nicdwarazy: Ma studia, znienawidzonego na wykopie humana (co też jest problemem). A angielski B2.
Jak dobra praca to i Gdynia może być. Byle nie trafić do Janusza i będzie dobrze ;)
  • Odpowiedz
@Futrzasty: Ale od czegoś trzeba zacząć, więc dobrze mieć podstawy. A to daje ten certyfikat.
Tak, jak praktyka jest bardzo ważna, choć tego nie bardzo rozumieją ludzie tuż po studiach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz