Wpis z mikrobloga

@Dokkblar: @KwasneJablko: 21 niedługo 22. No już nie za dużo mogę xD przynajmniej w sprawie #tfwnogf nic nie mogę bo laski nie chcą takiego starego stuleja. Wolą doświadczenie ( było dużo debat na ten temat na wykopie więc nie będę się rozpisywał ) , ale chcę coś robić innego tylko nie wiem co. Za szybko się demotywuję a aspołeczność mi nie pomaga .
@Cinek86rok: takiej umiejętności nie mam i nigdy nie będę miał bo jestem w jakimś stopniu przymulony i patrzą na mnie jak na dziwaka albo innego xDD W towarzystwie np dziewczyn nie powie o mnie anon coś tam tylko powie ON , TEN xD
@KwasneJablko: zęby mam białe, proste, gruby jakoś nie jestem od jakiegoś czasu staram się zrzucić lekki brzuszek który nie jest widoczny ale co to ma wspólnego z moimi pasjami i ze społeczeństwem ?
@kwasnydeszcz: jestem realistą. ,, nigdy nie miał seksów, nigdy nie był w związku musi coś być z nim nie tak " i odrzucenie. To widać że tak jest nawet nie muszę o tym mówić loszce. Ale nie mówimy tutaj o loszkach tylko o jakiejś pasji zajęciu bo to czego już nie mogę, odrzuciłem.
@gadatos: Człowieku, jak szukasz porad odnośnie podrywania na wykopie, to nie masz co się dziwić. 21 lat to stary?? Proszę cię... Wyjdź z piwnicy i nie patrz tak cale życie na wykop jakby to była jakąs kopalnia wiedzy
@gadatos: please, ja swoją pierwszą kobietę miałem w wielu lat 20, kompletnie to nie ja znaczenia czy lat 23 czy 21 itp, bardzo jeszcze lekki wiek, a jak wyrwiesz jakaś 17-18 to już w ogóle :3