Wpis z mikrobloga

@misia87vs: nie #!$%@? Mirki bo dużo lepiej wyglada umalowana. Byście się nie obejrzeli za taka po lewej a za ta po prawej to by wam tak szybko głowa się obróciła ze byście mogli kark sobie sami skręcić
  • Odpowiedz
@misia87vs: no tak średnio bym powiedział. Straszna tandeta i widać duże braki w warsztacie. Nie sztuką jest upodobnić laskę do gumowej lali. Sztuką jest pomalować laskę tak by wyglądała kobieco i ponętnie.
  • Odpowiedz
@misia87vs: Po lewej ładna naturalna dziewczyna, której wystarczy bardzo delikatny makijaż i jest super. Po prawej sztucznie i jak jedna z wielu.

nie #!$%@? Mirki bo dużo lepiej wyglada umalowana. Byście się nie obejrzeli za taka po lewej a za ta po prawej to by wam tak szybko głowa się obróciła ze byście mogli kark sobie sami skręcić


@Oskarek89: Jak bym szukał takiej na jedną noc to ta po prawej.
  • Odpowiedz
@misia87vs: nie #!$%@? Mirki bo dużo lepiej wyglada umalowana. Byście się nie obejrzeli za taka po lewej a za ta po prawej to by wam tak szybko głowa się obróciła ze byście mogli kark sobie sami skręcić


@Oskarek89: Ja nie wiem jak ktokolwiek może twierdzić, że wersja po lewej jest ładniejsza. Zadziwiają mnie wyroki wykopu
  • Odpowiedz