Wpis z mikrobloga

@kfleszer:

piecka2308

1 tydzień temu (edytowany)

No i ujawnił się kolejny żydowatykański agent. Sam jesteś parszywcem śmierdzielu. I współpracujesz z innym żydowskim #!$%@? Braunem. Wy żydowatykańskie śmiecie. Ta żydowska agentura chce nas trzymać w żydowatykańskich kleszczach. Chcą nas trzymać w wyznawaniu żydojordańskich bredni typu, że jezus chodził po wodzie. Chcą nas trzymać w tej ciemnocie i chcą by ci jezuici nas łupili z kasy. Co to za wiara za którą trzeba
@heinricha_hammler: Ten kto to napisał albo ma świra level Himalaje pomnożyć przez trzy co najmniej, albo jest zadaniowany, bo ciężko mi uwierzyć że ktoś może być tak głupi.

No ale to że miewam kłopoty z wiarą to jedno, a rzeczywistość to drugie.
@heinricha_hammler: To normalne, że lechiccy apostołowie cywilizacji wszędzie widzą Żydów, Chazarów i Watykańczyków. Już nie wiem czy się śmiać czy płakać, bo niedługo zaczną nawoływać do jakiejś rozprawy z "agentami". Warto też poczytać komentarze pod filmikami o historii Wielkiej Lechii, bo jednak są ludzie którzy w nią wierzą. Obczajcie sobie też lechicki rap (Jaruha - Lechistan)
Trochę późno tu piszę, ale dopiero teraz przypadkiem natrafiłem na ten wpis na Wykopie przez wyszukiwarkę Google. Z tym gościem o pseudonimie piecka2308 wdałem się tam w pyskówkę niedługo po opublikowaniu filmiku. Ponieważ to, co pisał, to totalna ekstrema, to podjąłem się próby wystalkowania go. Nie sprawiło mi to żadnych problemów, bo pod innymi filmami sporo o sobie pisał, np. że pracuje w Norwegii, że popiera prof. Kieżuna. Dał nawet link do
Pobierz Xymox - Trochę późno tu piszę, ale dopiero teraz przypadkiem natrafiłem na ten wpis n...
źródło: comment_xgVBNYG3BC1D3pM9l2Kw2LQ0TDIM5Adb.jpg