Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@PomidorovaLova: piękna akcja. Spodziewałem się takiego kału wymieszanego z żalem w komentarzach, ale ich frustracja przeszła moje oczekiwania xD cipy z piwnicy będą Ci mówić komu dawać dupy, a komu nie i tłumaczyć zasady wydawania na świat potomka. No kisnę. Sami rozkapturzają mnicha do wyphotoshopowanych lasek przed snem, a teraz wydają osądy.

Tak ogólnie, to mogliby się od nich uczyć, bo czarni faktycznie są rasą artystyczną, uczuciową, sportową, muzyczną, sensualną i
  • Odpowiedz
XXI wiek

gdzieś tam na świecie pracują nad lekiem na raka i planują lot na Marsa

w dużym kraju pierwszego świata w centrum Europy jest mnóstwo takich, których oburza związek ludzi o innej pigmentacji skóry, bo traktują kobiety jak swoją własność i nie podoba im się, że bierze się za nie członek obcego stada


Tylko dzięki zaiste niepojętej, a tak wielkiej i niezbadanej litości boskiej, ludzie w tym kraju nie na czworakach
  • Odpowiedz
@DziewczynaMirka to jest gadka w stylu: co tam zamachy terrorystyczne. Na ulicy można zginąć od potrącenia samochodem.

Masz po części rację ale polki wchodząc w takie relacje proszą się o kłopoty bo chcą być takie postępowe i inne niż wszystkie lekceważa po drodze wszystkie znaki ostrzegawcze.
To nie przypadek że takie związki najczęściej nie wychodzą. Różnic kulturowych, mentalnych, behawiorlanych się nie zmieni
  • Odpowiedz
@PipBoy13:

myślisz, że taki czarnulek chciałby coś więcej od typowej polskiej roszczeniowej Grażyny poza jednorazowym wyruchaniem kiedy może mieć piękne, zadbane, inteligentne i zaangażowane kobiety z USA/Włoch/Czech/skądkolwiek? XDD

ale ból dupska xDDDD kisnę. Co ty możesz wiedzieć o polskich kobietach skoro nawet nigdy nie miałes z nimi do czynienia stulejo xD
  • Odpowiedz
jak widze takie obrazki to mnie obrzydzenie bierze. Córka już od najmłodszych lat wie, że takie coś jest niedozwolone.


@lukasz-lukasz-pce:

Zobaczysz, jak córka za 15 lat sobie odreaguje to pranie mózgu i trzymanie pod kloszem.

Zacznie z przyjemnością oddawać się gentlemenom niemówiącym po polsku, żeby zrobić na złość zakompleksionemu tacie.
  • Odpowiedz