Wpis z mikrobloga

To już bardzo wyraźnie widoczne, że PiS powoli wchodzi w fazę autodestrukcji. Wojenki wewnętrzne, otwarte wykorzystywanie służb i prokuratury do celów walki politycznej, brak pomysłu na gospodarkę, kampanie szkalujące Polskę, pranie pieniędzy SSP, wszechobecny nepotyzm, czystki kadrowe i promowanie niekompetencji, nieudolna propaganda w mediach, dewastacja zasobów naturalnych, dziwne, sekciarskie wręcz wypowiedzi czołowych polityków, niekompetentna polityka zagraniczna, prokurowanie konfliktów w Unii Europejskiej - w zasadzie wszystko co robią jest żenująco słabe, nieudolne i niekorzystne dla Polski.

W porównaniu z rządami PiS z lat 2005 - 2007 to co się odpieprza obecnie to jest totalna amatorka, widać gołym okiem że Kaczyński nie ogarnia a nie ma nikogo, kto mógłby merytorycznie pociągnąć to ugrupowanie. Poza wodzem jest grupa sługusów nieudaczników i kilku fanatyków jak np. Ziobro, którzy prędzej skoczą Kaczyńskiemu do gardła niż będą pracować na rzecz postępu merytorycznego i kompetencyjnego w PiS.

W przyszłym roku kiedy będzie gorsza sytuacja budżetowa, możemy spodziewać się eskalacji wewnętrznych konfliktów


#bekazpisu #bekazpodludzi #neuropa #polityka #4konserwy
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kyloe:

W przyszłym roku kiedy będzie gorsza sytuacja budżetowa, możemy spodziewać się eskalacji wewnętrznych konfliktów

Ja tam bym się spodziewał eskalacji konfliktów zewętrznych — wszak trzeba będzie znaleźć wroga, który jest temu winien.

Polskie społeczeństwo nie jest aż tak głupie i wkrótce pogoni tych nieudaczników

A tu to mnie dopiero rozbawiłeś. Pogoni tych i wybierze jeszcze większych, co najwyżej. Ale ja i w to nie wierzę…
  • Odpowiedz
@kyloe: PiS to partia miernot popierana przez miernoty. PiS ma bardzo krótkę ławkę ludzi, którzy mają na tyle oleju w głowie, żeby ogarniać temat którym się zajmują. Poza tymi nielicznymi reszta to miernoty partyjne, które tylko przykładają się do upadku tej partii. Ale Kaczyński się na to godzi, bo on chce tylko zemsty m.in. za śmierć ukochanego brata, a reszta go nie interesuje. Krótkowzroczny, mściwy, bezdzietny starzec.
  • Odpowiedz
jest


@daj_pan_spokoj: Nie jest, największym problemem jest większa mobilizacja elektoratu fanatycznego i tego zależnego materialnie od PiS. Wraz z postępującą degrengoladą rządów i co za tym idzie państwa, pójdzie jednak na wybory sporo osób, które w innych okolicznościach by nie poszły. Do wyborów jeszcze sporo czasu, różne scenariusze są możliwe.
  • Odpowiedz
Polskie społeczeństwo nie jest aż tak głupie i wkrótce pogoni tych nieudaczników


@kyloe: Jest głupie. Gdyby tak nie było, to zwracałoby uwagę na długi termin, a nie na kiełbasę wyborczą.
  • Odpowiedz
@kyloe: ja bym strzelal ze duda praktycznie nie wiee zmieni w tej ustawie. Moze przedeleguje kilka spraw na siebie. A pis ma sie dobrze bo w opozycji ssa jacys same debile z schetyna na czele
  • Odpowiedz
@kyloe Nie wydaje mi się, aby PiS teraz dążył do autodestrukcji. PiS jest zbyt dobry w mediach, aby nagle szeroka opinia publiczna zmieniła zdanie na temat obecnego rządu. W końcu dostali narodową narrację, wstawanie z kolan oraz 500+ i inne programy. Żeby tu zaczęło się coś konkretnie psuć potrzeba znacznie więcej niż 2-3 lata, żeby to wszystko zaczęło erodować, a po sondażach widać, że nie ma obecnie żadnej alternatywy poza Razem,
  • Odpowiedz
@Kempes: Ziobro też się kieruje wyłącznie resentymentem i pragnieniem zemsty. Oni wszyscy mają zwykłych ludzi głęboko w odwłoku, załatwiają w pośpiechu swoje prywatne sprawy i interesy
  • Odpowiedz
wkrótce pogoni tych nieudaczników


@kyloe: Ja jestem jak najbardziej za, nawet użyczę swojego szpadla, tylko jest jedno trudne i przykre pytanie... Na kogo ich zamienimy? Bo ja nie wiem. PO? Nie. Nowoczesna? Ee-ee. Razem? Buahahah.
  • Odpowiedz
@kyloe Przecież PiS jest właśnie partią w której jest wódz, paru kumatych i robiących interesy i armia pachołów do głosowania i powtarzania sloganów, propagandy i robienia zamętu. Dociera to do prostych umysłów stąd wysokie sondaże mimo wszelkich patologii.
  • Odpowiedz
Polskie społeczeństwo nie jest aż tak głupie i wkrótce pogoni tych nieudaczników


@kyloe: Polacy to debile, w przyszłych wyborach PiS będzie miał większość konstytucyjną. Zresztą zobaczysz w wyborach samorządowych, jak wszystkich zaorają przy nowej ordynacji i usłużnej prokuraturze - prezydent każdego miasta nie z PiS będzie miał postępowanie w jakiejś służbie.
  • Odpowiedz
@Kupojadek: Jak tak dalej pójdzie to PiS runie jak wieża Babel. Dostali kredyt zaufania ponieważ Platforma przekroczyła masę krytyczną i nagle to ona wskoczyła w obszar "obciachu" na który wstyd głosować. Platformę zniszczyła pycha a PiS już daje pokazy pychy 10 razy większej. Chociaż przyznaję, czegoś takiego jak 500plus to jeszcze u nas nie było i cholera wie ile w tym jest naprawdę paliwa wyborczego...
  • Odpowiedz
@Kempes:

PiS to partia miernot popierana przez miernoty.


I dlatego PiS nie będzie tak szybko tracił poparcia. Nikt nie lubi być obrażanym, nazywanym miernotą. A to jest najgorsze co bije od opozycji i np neuropy na wykopie - poczucie wyższości. Szkoda strzępić ryja
  • Odpowiedz
@rasmor: Czli mam niby kłamać, że ludzie popierający PiS są na tyle inteligentni, że inni po prostu tego nie dostrzegają?
Ty mnie lepiej do kłamstwa nie namawiaj...
  • Odpowiedz