Wpis z mikrobloga

Edycja czwarta tagu #zapytajcpuna (pierwsza trzeźwa) i czekam na pytania. Dawajcie ćpaki, redukcja szkód to podstawa.
Jak ktoś ma problem z dawkowaniem/doborem substancji do potrzeb pomogę szczerze i z dobrego serca. Tym razem zajmiemy się tematem - "Czy da się wyleczyć całkowicie straty umysłowe i moralne po klefedronie? - Omów odwołując się do 2 tekstów literackich i przykładu najlepiej z życia."
#gownowpis #zapytajcpuna #heheszki #dziendobry #pytanie #medycyna #oswiadczenie #narkotykizawszespoko
januszhajsow - Edycja czwarta tagu #zapytajcpuna (pierwsza trzeźwa) i czekam na pytan...

źródło: comment_EerWC8dLwC2uhkjFLSNxaGxvJBvmXkg4.jpg

Pobierz
  • 20
@fesio: zależy jakie szczury, jak masz włada to ponoć występują braki wapnia, jak masz bieda-ketony to większości minerałów, ale głównie potas,magnez, (wapń tez możesz dołożyć, przy magnezie no to lepiej tak). 5HTP na regenerację szczególnie po klefie, ale najlepiej nie dopuszczać i jeść zdrowo/pić wodę podczas wciągania (chociaż z jedzeniem to wiadomo jak to jest XD)
Alko to ten sam kaliber co benzodiazepiny, niby pomaga na zjazd ale na krótką metę
@fesio: hm no nie do końca, oprócz multiwitaminy jeszcze 5HTP i magnez, pomidor i szklanka mleka. Najlepiej przecierpieć i iść spać bez clonów, chociaż czasem można zarzucić, bo #!$%@? się w 2 najbardziej #!$%@?ńskie substancje to nie jest dobra droga xD
@januszhajsow: Dobrym trikiem na minimalizację zjazdu poza rzeczami, które wymieniłeś jest wypicie gainera (odżywka białkowo-węglowodanowa) z mlekiem + porządny kielich oliwy/oleju lnianego/rzepakowego. Wchodzi łatwo w przeciwieństwie do jedzenia i masz z miejsca bombę ponad 1k kcal. Zamiast wody lepiej nawadniać się mlekiem albo izotonikami. Na zjazdy oprócz benzo dobre są neuroleptyki (ale użyte tylko w tym celu, a nie zażywane stale). Mi udało się też mocno ograniczyć zjazd hydroksyzyną, ale w
@januszhajsow: Dla mnie 25-50mg w normalnych celach to też wystarczająco, ale wtedy musiałem wrzucić 200, żeby zasnąć na 6 godzin. 100 wziąłem jeszcze na bombie jak czułem, że działanie powoli się kończy, drugie 100 jak już był koniec, godzinę później dałem radę zasnąć. Na niektórych hydroksyzyna w ogóle nie działa więc bez wcześniejszego doświadczenia nie pokładałbym nadziei w tej substancji, benzo i neuroleptyki o wiele lepsze. Innych leków o działaniu nasennym
@Dabel: No tak, ale jak zjeżdżasz codziennie z b-k za pomocą benzo typu clonazolam to wiadomo co się może stać, tym bardziej że c-zolam ma długi okres półtrwania i jest no, mocny, z RC to eti najlepszy do tego typu rzeczy, ale czasami lepiej się pomęczyć no i przede wszystkim te dorzutki które nie klepią xD
@ftswwa: teraz nie ćpam już tydzień, ale nie wydaję jakoś dużo, w życiu chyba nawet 2k na ten sport nie wydałem, zarobiłem troszkę hajsu jak BTC urus w wakacje, a nie powiem ile bo wstyd mi że mogłem więcej gdybym nie wyćpał tyle, a tak to uczę się w szkole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DohnJoe: to czemu tryptofan działa? przecież 5htp czyli 5hydroksytryptofan to jakby ten "wyszczególniony" metabolit który służy bezpośrednio do syntezy serotoniny, czy tam przechodzi jeszcze jedną przemianę
wiem że zarzucanie PEA nie ma sensu bez czegoś, najlepiej mocnego iMAO(ale trzeba uważać z ćpulkaniem wtedy), ale 5htp raczej podziała bez, poza tym czułem lekkie działanie tego i wolę suplementować raz na 2-3 dni, bo za dużo serotoniny kończy się nieciekawie, już chyba 2