Wpis z mikrobloga

@Edziulka25 nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie. "Korpo" to po prostu ogólne określenie na duże firmy (od kilku tysięcy pracowników wzwyż), charakteryzujące się specyficzną kulturą pracy (której częścią są te słynne KPI, SLA, targety itd.).

To tak jakbyś spytała, co robią pracownicy startupów (innej grupy firm). Zależy, czym zajmuje się dana firma.
@inspektor_erektor: im wczesniej tym lepiej to nie ja zyje dla pracy tylko rpaca dla mnie.
Właściwie na rzecz godzin jestem nawet skłonny pracować za 200-300 zł mniej ale mieć czas dla siebie rodziny i na przyjemnosci a co ja zrobię jak wrocę o 18 19 ? nic ( ͡° ͜ʖ ͡°) w rozmowach o pracy bardzo się dziwiją jak dobitnie pytam o godziny pracy im wcześniej tym
@GlassOfSugar nie lubie takiego #!$%@? 'nie miala czasu dla rodziny' trzeba tak zarzadzac i rozkrecic firme zeby byl czas. A po za tym dzieci na pewno docenia ze jest sie przy nich w wieku 0-5lat a jak beda mialy 15 to nie beda mogly jezdzic na fajne wakacje itp itd
@GlassOfSugar: zgadzam się, ale niestety nie zawsze ma się możliwość wyboru ;) często w przypadku korporacji godziny pracy są dostosowane pod klienta zagranicznego, znajdującego się np. w UK albo USA

a największą różnicą jest, że przeciętny pracownik korpo pracuje z wydajnością 1/4-1/3 zwykłego pracownika


@johnlocke-89 z tym się kompletnie nie zgadzam, swoją drogą w jaki sposób pracownik korpo nie jest "zwykłym" pracownikiem?