Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, uważacie że z kobietą która w przeszłości brała udział w seksach grupowych ( nawet 3 facetów i ona sama ) i przyznaję się, że zdradzała większość swoich dotychczasowych facetów da się stworzyć normalny związek? Czy takie laski są w stanie się zmienić? Czy kobieta która nabrała apetytu na takie rozrywki będzie potrafiła zadowolić się jednym #benis do końca życia? czy raczej z takiego czegoś już się nie wychodzi i nawet jak wytrzyma rok, dwa to w końcu zatęskni do bardziej ekstremalnych rozrywek?:P To pytanie nie daje mi żyć bo poznałem zajebistą dziewczynę 9/10 z wyglądu, zajebisty charakter, zawsze radosna i uśmiechnięta, niezwykle czuła i wrażliwa i dogadujemy się świetnie. Sama z własnej nieprzymuszonej woli przyznała mi się do wszystkiego, przyrzeka że to już przeszłość, że pogubiła się trochę w życiu i swoje ekscesy tłumaczy niską samoocena ( wtf? laska mogłaby być modelką i ma niską samoocene ) i próbami ucieczki od problemów. Wydaje się być bardzo szczera, i mówi że na nikim jej tak bardzo nie zależało jeszcze jak nam mnie i nawet chce mi dać swoje dane do fejsbuka bym mógł ją sprawdzać jak jej nie ufam. Z jednej strony w #!$%@? szanuje za szczerość a z drugiej pali mi się ogromna czerwona lampka żeby #!$%@?ć :P #zwiazki #rozowepaski #seks
  • 26
@UnderMan89: Pytanie na mirko gdzie każdy pieprzy tylko dziewice ? ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Moje zdanie jest takie: Jeżeli panna zdobyła się na odwagę aby Ci to powiedzieć to znaczy że podchodzi do związku poważnie. Mogła nie mówić przecież...
Jeżeli nie jesteś zazdrosny o przeszłość to próbuj jak najbardziej.
Co do niskiej samooceny to większość lasek ją ma, no chyba że karyna iq równe temperaturze ciała.
musisz być pewny siebie i mieć wysoką samoocenę bo inaczej nawet jak laska będzie się ok zachowywać to ty po prostu to rozwalisz swoją zazdrością


@turok2016: no właśnie już mi #!$%@?:/ wcześniej nie miałem problemu żeby poszła sobie na kawkę z jakimś kolega a teraz jak wychodzi sama to jestem chory chociaż staram się udawać że nie;/ w łóżku niestety też mi pewność siebie znacznie zmalała

nie mydlo nie wytrze sie(
@UnderMan89: szczerze? A jaką masz gwarancję, że przykładnej przysłowiowej Matce Polce zawsze dziewicy coś nie odwali i nie pójdzie w tango. Jak to mawiają w życiu pewne są tylko śmierć i podatki. Jest z Tobą szczera, bo Ci o tym wszystkim powiedziała, jeśli jesteś w stanie to zaakceptować i darzysz ją uczuciem to próbuj działać, ale też miej na nią oko, żeby się przekonać, czy naprawdę się tylko pogubiła w życiu
przeszłe zachowania seksualne kobiety (w tym liczba partnerów) są świetnym czynnikiem przewidującym przyszłe zachowanie seksualne


@krazben: zawsze też tak myślałem... a masz jakieś badania na ten temat?

szczerze? A jaką masz gwarancję, że przykładnej przysłowiowej Matce Polce zawsze dziewicy coś nie odwali i nie pójdzie w tango


@erysipelothrix: nie mam, ale chyba laska z taką przeszłością jest w grupie podwyższonego ryzyka względem takiej spokojnej.
@UnderMan89: nie wiem na jakim etapie życia jesteście i czym się zajmujecie, ale jak zacznie jeździć na kilkudniowe delegacje, imprezy firmowe itd. a Ty tego nie przeskoczysz (sam nie wiem co jest uniwersalną receptą, szukam) to powiem Ci będzie ciężko, każda pierdoła, spóźnienie, wyłączony tel. itd. i wyobraźnia dostaje ognia jak lasy w Kalifornii
@fisheatfish: No dokładnie:/ a ja i tak już jestem przeczulony bo kiedyś laska mi dorobiła rogi i nigdy się do końca po tym nie pozbierałem. Lekka paranoja pozostała do dzisiaj więc nie wiem jak sobie z tym poradzę. Jak bym się dowiedział od kogoś innego to bym ją rzucił z miejsca ale przez to, że sama się przyznała to się z tym męczę.