Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przeczytajcie do końca zanim napiszecie że jakiś stulejarz ten wpis napisał... głównie #pytanie do #rozowychpaskow ze względu na treść wpisu ale niebieskie też mogą dać mi poradę... ( 16 lat, pod koniec roku 17 )

Jakieś #rozowepaski w średniej patrzą się na mnie podczas lekcji gdy nic nie piszemy, a jak ja się w ich stronę odwracam, to odwracają głowę szybko w drugą stronę i zaraz znowu to samo... problem w tym, że mam lęk przed dziewczynami... i nie potrafię zagadać...

Napiszę dokładnie ze szczegółami...
Opierają się ręką o ławkę ( nie mam tu na myśli wszystkie, tylko tam z 2-3.) I nie mam tu na myśli że jestem jakiś brzydki nie mnie oceniać, kąpię się codziennie, zęby itp elegancko... Nie będę także mówił jak się oceniam po wyglądzie bo moim zdaniem jest to stulejarskie...

Aczkolwiek mam jakiś lęk że jak spojrzę im się w oczy, to po paru sekundach nie wytrzymuję i muszę odwrócić wzrok, i nie że są brzydkie, ładne są, ale mam jakiś lęk bez powodu i zaczynam się stresować po chwili...

Nie jestem orientacji homoseksualnej, wręcz przeciwnie, lubię dziewczyny ale nie potrafię z nimi rozmawiać zbyt długo...
Z kolegami potrafię rozmawiać, i mam wrażenie, że mam lęk przed dziewczynami dlatego ponieważ, chyba wmówiłem sobie do głowy, że mają inne zainteresowania niż ja i moi koledzy wiecie... gry komputerowe, wiadomości różne sport itp ( ale nie jestem pewien tego ) A one bardziej jakieś ajfony snapchaty i te sprawy... i co ja takiej powiem?
Gramy w csa, słyszałaś co było w wiadomościach?
Prędzej o książkach mógłbym z nimi porozmawiać, ale też zapewne zapytam " Czytałaś taką książkę? A ona na to że nie zna a słyszałeś o takiej? I ja powiem to samo nie znam zapewne... "
Teraz to zabrzmi jak jakaś #stulejacontent bądź ##!$%@? jak jakiś #przegryw to co piszę w tym zdaniu ale jak się na nie spojrzę to one robią to samo, odwracają głowę tak jakby się mnie wstydziły? Nie wiem czy to można tak nazwać
Rozumiem jakby to była jedna lekcja, ale to nie było tylko na jednej...
Zanim napiszecie zdanie

Najwyraźniej jesteś tak brzydki, że aż nie dowierzają że taka osoba istnieje na tej planecie

Zastanówcie się, ponieważ nikogo w tym wpisie nie obraziłem itp... Więc zachowajcie kulturę.

Do rodziców z tym nie pójdę przecież, bo oni to tacy trochę ( wiecie ) w innych czasach chodzili do szkoły trochę itp...
koledzy to tak niezbyt...
Kiedyś byłem u psychologa z tym, i niezbyt mi pomógł.
#pytaniedoeksperta
Jak tu dotrwałeś to coś ci napiszę

Zawodówka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 5
LubieżnyBydlak: @Kedlov:
@eks_de: Trochę jestem nieśmiały przyznaję ci rację ale rozmawiam z mężczyznami trochę gorzej niż z kobietami.
Najlepsze jest to, że przez internet jak rozmawiam, ale nie z mojej klasy, ale tam w csa czy coś se pogram to się nie wstydzę itp, jestem otwarty do dziewczyn bardziej...
@paczekXCV: Jestem wesoły, spróbuję się uśmiechać od czasu do czasu do nich
Lecę spać, 2 w nocy jak coś