Wpis z mikrobloga

#!$%@?, co za #!$%@? akcja.

Dzwonię z UK do ojca w Polsce z polskiego numeru. Rozmawiamy o czymś tam, kilka sekund ciszy, pytam o coś zupełnie innego. Ojciec się zapętlił słyszę urywki zdań, które wypowiedział wcześniej.

Gadam do niego, ale on jakby zupełnie mnie nie słyszał i wciąż urywki zdań, które padły przed chwilą w zupełnie losowej kolejności. W ogóle nie reagował na to, co mówiłem, cały czas w kółko zapętlone, losowe zdania. Pytam, czy wszystko w porządku, bałem się, że dostał wylewu, czy czegoś podobnego, stres level over 9000. Ja mówię, a on dalej zloopowany. Rozlaczylem się i dzwonię do niego jeszcze raz, a on zupełnie normalnie pyta, co się stało, bo nas rozłączyło kilka minut temu.

Nie wiem, czy gadałem z echem i czy to w ogóle możliwe? Nagrywają mnie i się coś #!$%@?ło? Bo ojciec był autentycznie zdziwiony, gdy mu powiedziałem, co się stało. ()

#uk ##!$%@? #truestory #creepystory
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maciek5000: coś się #!$%@?ło z Control Plane na SS7 i po UP dostawałes ciągle te same pakiety polski CN ogarnął i rozłączył rozmowe a po stronie UK na ślepo sypało dalej zahubionymi pakietami ( ͡° ͜ʖ ͡°) zdarza się
  • Odpowiedz