Wpis z mikrobloga

Polskie kobiety w #holandia to jakis dramat jest, nie wiem skad one się tam biorą... Chyba z sosnowca wszystkie są, poznac fajną atrakcyjna poprostu normalną polke nie jakiegoś szlaufa co się wali nalewo i prawo graniczy z cudem, przeglądasz #tindera albo #badoo, a tam jola blachara z dziubkiem i elewacja na ryjku rodem z polskiego blokowiska z płyty, albo krysia t-800 ktorej amfetamina w ilościach olimpijskich nie straszna, sam nie jestem Adonisem, ale jak przeglądam te profile czy widze te laski w rl, myśle że prędzej jebną sam siebie niż je. #takaprawda #oswiadczeniezdupy #emigracja
  • 13
  • Odpowiedz
  • 2
@dolOfWK6KN Kazdy poznaje jak mu sie podoba, sam pewnie poznaleś jakąs halinke w rl 4/10 ślepej kurze ziarno się trafiło, ego podskoczyło i teraz mi tu szarżujesz mietek, idź sobie z tONd ()
  • Odpowiedz
@Pozytron: Chłopie, jesteś śmieszny, tylko jeszcze nie zdecydowałem czy pozytywnie śmieszny, czy negatywnie. Skłaniam się ku negatywnie. Nie potrafisz poprawnie pisać, masz braki w logicznym rozumowaniu, rzuciłeś baita o polskich kobietach pokazując jednocześnie, że jesteś ekspertem od blachar z dzióbkami. A gdy przeczytałeś, że rozwiązaniem twojego problemu jest zaprzestanie korzystania z tindera/badoo, wziąłeś w obronę tych na których narzekasz. Albo jesteś słabym trollem, albo mocnym debilem, twój wybór. EOT.
  • Odpowiedz