Wpis z mikrobloga

Wczoraj były moje urodziny. Nikt z mojej licealnej paczki nie złożył mi życzeń, nawet koleżanka którą znam od 18 lat i przez te wszystkie lata uważałam ją za jedną z najbliższych znajomych. Mam teraz poważniejsze problemy w życiu, ale mimo wszystko trochę mi przykro ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 40
  • Odpowiedz
@CariesDentium: życie. Na moim fejsie wysyłam życzenia do moich kumpli z którymi się trzymam i spotykam gdy mogę, czasem piwko, Czasem fajka, znamy się od podstawówki, wspólne podróże.
Na fejsie w dzien moich urodzin może 3 osoby złoża życzenia
Wyłączyłem dzień urodzin dla wszystkich. Sam nikomu nie składam.
  • Odpowiedz
Wczoraj były moje urodziny. Nikt z mojej licealnej paczki nie złożył mi życzeń, nawet koleżanka którą znam od 18 lat i przez te wszystkie lata uważałam ją za jedną z najbliższych znajomych. Mam teraz poważniejsze problemy w życiu, ale mimo wszystko trochę mi przykro ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@CariesDentium: Przyzwyczajaj się. Większość ludzi to #!$%@?.
  • Odpowiedz
Ile wy macie lat, że smutacie bo nikt wam nie napisał „najlepszego”? Jak kichniecie i nikt się nie odezwie z „na zdrowie” to też macie minę „( ͡° ʖ̯ ͡°)”?
  • Odpowiedz
@CariesDentium: Ja rozwiazalem ten problem jednym prostym sposobem. Ba, w sumie, to nawet go nie stworzylem. Nikt, poza moja najblizsza rodzina, nie wie kiedy mam urodziny.

Urodziny, ktorych nigdy nie obchodze ( ͡ ͜ʖ ͡). Mam w dupie, czy ktos miz zlozy zyczenia, czy nie. Lotto 100%.
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo: Te życzenia na fejsie i tak są bez sensu, bo ludzie je piszą tylko dlatego, że im się wyświetla, że masz urodziny, a nie dlatego, że pamiętają sami z siebie. Dlatego ja też wyłączyłam tę opcję. I tym sposobem od kilku lat mam 0 życzeń na fejsie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz