Wpis z mikrobloga

Dlaczego nie piszesz nic o zbrodniach na społeczeństwie LGBT w krajach muzułmańskich? Dlaczego celowo pomijasz problem i nie zwracasz uwagi na brak poszanowania praw tych ( i nie tylko- vide prawa kobiet) ludzi?


@joyko: bo mieszkam w Polsce i w Europie i Polska/Europa są dla mnie ważniejsze.

No na przykład co? Coś zrobiłeś poza pluciem jadem na Polskę i
  • Odpowiedz
@enforcer:
czyli jednak dobrze myślałem, że jednak konserwatyści w Europie (a szczególnie tutaj na wykopie) maja trochę wspólnego z radykalnym islamem (taka sama niechęć i wrogość do gejów).
Na poważnie to dlaczego muzułmanie w Europie nie mordują gejów a robią to tylko ruchy skrajnie konserwatywne i radykalne jak ISIS ktore swoją drogą są tak samo agresywne do muzułmanów nie ortodoksyjnych?
  • Odpowiedz
@PafnucyMaj:

kurde już nie pamiętam tu jest USA gdzie muzułmanie są bardziej gay friendly niż konserwatywni protestanci

http://www.telegraph.co.uk/news/2017/08/03/us-muslims-accepting-homosexuality-white-evangelicals-survey/ 52% uważa, że homoseksualizm powinien być tolerowany, nie wiem jak w Polsce.


A teraz lekcja historii dla ciebie - ze wszystkich możliwych uznanych przez kościół ugrupowań chrześcijańskich wziąłeś najbardziej radykalne, wywodzące się z tradycji purytanów - odłamu wywodzącego się z radykalnych protestantów. Tych samych ludzi, którzy wykonywali karę chłosty w USA za przewinienia jeszcze na początku XX w i na zwyczaje których odpowiedzią była amerykańska rewolucja seksualna. I próbujesz sugerować, że to jest wymierna grupa dla chrześcijan, ale jednocześnie protestowałbyś, gdyby za grupę wymierną dla muzułmanów uznać wahhabizm. Jednocześnie w linku załączonym przez ciebie jest porównanie muzułmanów do OGÓLNEJ publiki w USA (patrzę na wykres, nie na
empty_silence - @PafnucyMaj: 
kurde już nie pamiętam tu jest USA gdzie muzułmanie są ...

źródło: comment_zXrIVW6euWHF7hVHl5GYSvsZ2hbCF3sU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Chcesz dane potwierdzające? Dam, jak uderzysz się w pierś i napiszesz te oczywiste oczywistości, które wynikają z tych danych :) Może masz jakieś inne ciekawe dane, które obalą te moje?


@joyko: wyzywanie trolla lewaka na pojedynek na logikę i dane :) odważne, ale chyba skazane na niepowodzenie.
  • Odpowiedz