Wpis z mikrobloga

@enforcer: nie rozumiesz o co chodzi. Jeśli ktoś nęka czy prześladuje gejów to należy go karać nieważne jakie ma wyznanie. Tak samo jeśli ktoś prześladuje muzułmanów. To jest logiczne i nie ma tu żadnego absurdu. Poza tym nie wszyscy muzułmanie są homofobami, akurat były jakieś badania w UK i wyszło im, że muzułmanie mają nawet bardziej liberalne poglądy niż Polacy
@PafnucyMaj: ble,ble,ble
Polska to goscinny i otwarty kraj dla kazdego kto ma pokojowe zamiary,dlatego m.in. Mamedowi sie tutaj przestalo podobac i jego gangusom czeczenskim
Ty fantazjujesz o jakis trollowych wpisach w internecie a ja pisze o mordowaniu i scinaniu głów osobom lgbt
Jak cie ktos lży w necie to go zablokuj,z kulą/maczetą juz tak latwo nie jest
I slrawdz sobie ile jest u nas przestępstw na tle nienawisci a ile w
@PafnucyMaj: gowno mnie obchodzi co na temat mojego kraju sądzi szemrany typ co wplacał kaucje za swoich patokoleżkow
W moim Olsztynie jest duzo kebabowni w ktorych pracują Pakistanczycy i kazdemu się u nas podoba,nikt do nich nie sapie
Gowno mnie obchodzi co robi pis,pomagac nalezy na miejscu. Raz ze Syryjczycy wyjezdzają na wakacje do swoich krajow,rzekomo objętych wojną,a dwa ze wcale nie chcą do nas tylko do Niemiec bo dają wiekszy
@joyko:

dziesiątki tysięcy ludzi LGBT na prawdę cierpi w krajach muzułmańskich, ale wy, europejscy neomarksiści przymykacie na to oczy


sorry ale nie rozumiem co takiego w tej kwestii ja, jak mnie nazywasz "neomarksista" (lol) mam zrobić? Jasne, to jest problem, ale ci ludzie na zdjęciu OP-a niewiele mogą w tej kwestii zrobić. Dlaczego muzułmanie w krajach zachodnich mają cierpieć z powodu islamofobii? Trzeba bronić każdego, kto jest ofiarą przemocy czy prześladowania,