Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? mac nie moge sobie poradzic z rozstaniem. wszystko mi o niej przypomina, piosenki, trasy ktorymi jezdze codziennie samochodem, kawiarnie ktore mijam po drodze, samochody takie jak jej. Smuci milczący telefon, zawsze rano po milej wiadomosci od niej chcialo sie isc do pracy, dzisiaj wszystko jest bez znaczenia, siedze 8 godzin i mysle by wyjsc i isc sie polozyc, jesc mi sie nie chce i tak już od ponad tygodnia, siedzialem wieczorami nad ksiązkami, mam jeszcze jedną poprawkę, bo była dla mnie motywacją do nauki, teraz totalnie wszystko mi jedno. wszystko jakoś straciło sens

Pod wzgledem charakteru to byla kobieta o jakiej marzylem za mlody - zawsze sie przejmowala problemami moimi, pomagala, spokojna mimo ze z wyglądu nie był to ideał. ale mi odpowiadala w 100%. W zasadzie nie wiem do końca dlaczego, ale powiedziała ze nic nie czuje do mnie. tyle, nie naprawie tego chociaż próbowałem, skoro nie ma uczucia to go nie stworzę, chciałem tylko się wygadać może choc troche bedzie lepiej.

#zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 10