Wpis z mikrobloga

Warto zamieszkać w #holandia i chodzić do szkoły średniej? ( 2 klasa )
Jak tam z ludźmi? Mili,chamscy, aroganccy?
W porównaniu do Polaków są bardziej mili czy wręcz przeciwnie?
Jeżeli chodzi o #gospodarka a także #nowoczesnosc w porównaniu z #polska jest jakaś różnica czy bardziej #zalesie ?

Tak trochę zgaduję, bo nigdy tam nie byłem wiem tyle ile z internetu piszą ( ale te artykuły są czasami z przed 2lat, a nawet starsze )

Jak tam z #swiatlowody ( #internet ) ? Dobrze chodzi czy gorzej niż w Polsce?
Jak z tymi Holenderczykami? Dobrze są nastawieni do ludzi z #zagranico ew Polaków? ( szkoła szczególnie )

Rozważam to, ponieważ jak będę się dobrze uczył to być może zamieszkam w przyszłym roku za granicą
#pracazagranica #pracbaza #pracawholandii


#pytanie
Pobierz SaiZeR - Warto zamieszkać w #holandia i chodzić do szkoły średniej? ( 2 klasa )
Jak ...
źródło: comment_vTLOlfhorS7z7M6fafRhxmWcSGVQQhO4.jpg
  • 1
@SaiZeR: Nie wiem jak to jest w Holandii, ale nie ma co wkładać ludzi do jednego wora, na pewno znajdą się i fajni ludzie i tacy, których byś kijem nie tknął, niemniej generalnie nie słyszałem nigdy o jakiejś nienawiści do naszego narodu z ich strony, a kilku znajomych w ww. kraju mam. Co do światłowodu to już wszystko zależy od okolicy, ale ogólnie http://www.komputerswiat.pl/nowosci/internet/2014/26/oto-kraje-z-najszybszym-internetem.aspx wygląda to nieźle.