Wpis z mikrobloga

Robie bity 12 lat i mi się trochę zaczęło nudzić.Od zawsze jara mnie skrecz,mixowanie więc chcę kupić jakieś gramiaki.Wiem że Technics SL jest królem ale nie zamierzam płacić tyle hajsu za 10 letnie u----i.
Dlatego zasadziłem się na Reloop RP 7000.Warto brać ten sprzęt?Może ktoś katuje i może powiedzieć co nie co na ten temat?Wiadomo recenzje wszelkie zawsze są dobre ale praktyka i czas weryfikuje.

Druga sprawa to DVS,ogarnąłem ostatnio jakiś śmieszny mixer od Akai AMX.Czy ten mixer umożliwi mi korzystanie z Serato i płyt z kodem czasowym?
Mixery Rane nie wchodza nawet w gre bo cena zabija,samo Serato SL3 też do najtańszych nie należy...
#dj #hiphop #produkcjamuzyki
KingOfNew_York - Robie bity 12 lat i mi się trochę zaczęło nudzić.Od zawsze jara mnie...

źródło: comment_NWTkmzTV4grkQKLUKkqicZlz5q64I2wU.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@King_Of_New_York:

Akai AMX

korzystanie z Serato i płyt z kodem czasowym

Umożliwi o ile dokupisz DVS Expansion - 99$. Mniej niż puszka SL, dużo mniej niż miksery Rane :-) AMX działa też z Traktorem, ale za niego musisz (tzn powinieneś) zapłacić, licencję Serato DJ dostałeś (tzn powinieneś) z urządzeniem.
Grałem (ale nie wyty-wyty) kiedyś dużo na RP-6000, miały większy ciąg niż SLe, nie wiem jak z komfortem skreczu na nich.
  • Odpowiedz
@Tobiass dobra panie DJ skończ pieprzyć, dalej nie wiesz do czego służy serato więc odpuść. Granie z serato a kolekcjonowanie płyt to 2 różne sprawy widać jaki z ciebie DJ skoro nie potrafisz tego rozróżnić. Nie chcesz mi chyba powiedzieć, że jak idziesz grać gdzieś sztukę, to zabierasz ze sobą wsztystkie vinyle na parę godzin grania.
A sory, może ty jesteś domowy DJ heh
  • Odpowiedz
@Tobiass: nie no jasne stary niech biorą nawet całe auta piona dla nich, ale dalej nie kumasz czym jest serato i jakie możliwości otwiera to dla DJ, ty się zatrzymałeś na puszczaniu muzyki a ja mówię o turntablizmie, mówimy o skreczu i wszystkim co jest z tym związane, a nie puszczaniu piosenek z winyla! Puszczać muzykę, to sobie można na dyskotece rozumiesz to? Serato albo traktor daje możliwość, dołożenia czegoś
  • Odpowiedz
@Tobiass: @skuniacz71: Widzę że dyskusja się rozwinęła.Mogę to porównać do tego że niektórzy nie uznają samplowania z wave czy innych mp3 tylko z winyla co w dzisiejszych czasach mija się z celem :)
Te RP 7000 to jest coś na co się przypaliłem, co do Vestax PDX 3000 to nowych raczej nie ma na stanie a mnie interesuje nowy sprzęt.
Jeśli chodzi o mikser to zainteresował mnie Pioneer
  • Odpowiedz