Wpis z mikrobloga

Robie bity 12 lat i mi się trochę zaczęło nudzić.Od zawsze jara mnie skrecz,mixowanie więc chcę kupić jakieś gramiaki.Wiem że Technics SL jest królem ale nie zamierzam płacić tyle hajsu za 10 letnie używki.
Dlatego zasadziłem się na Reloop RP 7000.Warto brać ten sprzęt?Może ktoś katuje i może powiedzieć co nie co na ten temat?Wiadomo recenzje wszelkie zawsze są dobre ale praktyka i czas weryfikuje.

Druga sprawa to DVS,ogarnąłem ostatnio jakiś śmieszny mixer od Akai AMX.Czy ten mixer umożliwi mi korzystanie z Serato i płyt z kodem czasowym?
Mixery Rane nie wchodza nawet w gre bo cena zabija,samo Serato SL3 też do najtańszych nie należy...
#dj #hiphop #produkcjamuzyki
KingOfNew_York - Robie bity 12 lat i mi się trochę zaczęło nudzić.Od zawsze jara mnie...

źródło: comment_NWTkmzTV4grkQKLUKkqicZlz5q64I2wU.jpg

Pobierz
  • 31
@King_Of_New_York:

Akai AMX

korzystanie z Serato i płyt z kodem czasowym

Umożliwi o ile dokupisz DVS Expansion - 99$. Mniej niż puszka SL, dużo mniej niż miksery Rane :-) AMX działa też z Traktorem, ale za niego musisz (tzn powinieneś) zapłacić, licencję Serato DJ dostałeś (tzn powinieneś) z urządzeniem.
Grałem (ale nie wyty-wyty) kiedyś dużo na RP-6000, miały większy ciąg niż SLe, nie wiem jak z komfortem skreczu na nich.
@Tobiass dobra panie DJ skończ pieprzyć, dalej nie wiesz do czego służy serato więc odpuść. Granie z serato a kolekcjonowanie płyt to 2 różne sprawy widać jaki z ciebie DJ skoro nie potrafisz tego rozróżnić. Nie chcesz mi chyba powiedzieć, że jak idziesz grać gdzieś sztukę, to zabierasz ze sobą wsztystkie vinyle na parę godzin grania.
A sory, może ty jesteś domowy DJ heh
@Tobiass: nie no jasne stary niech biorą nawet całe auta piona dla nich, ale dalej nie kumasz czym jest serato i jakie możliwości otwiera to dla DJ, ty się zatrzymałeś na puszczaniu muzyki a ja mówię o turntablizmie, mówimy o skreczu i wszystkim co jest z tym związane, a nie puszczaniu piosenek z winyla! Puszczać muzykę, to sobie można na dyskotece rozumiesz to? Serato albo traktor daje możliwość, dołożenia czegoś od
@Tobiass: @skuniacz71: Widzę że dyskusja się rozwinęła.Mogę to porównać do tego że niektórzy nie uznają samplowania z wave czy innych mp3 tylko z winyla co w dzisiejszych czasach mija się z celem :)
Te RP 7000 to jest coś na co się przypaliłem, co do Vestax PDX 3000 to nowych raczej nie ma na stanie a mnie interesuje nowy sprzęt.
Jeśli chodzi o mikser to zainteresował mnie Pioneer DJM 250Mk2