Wpis z mikrobloga

@Leniek Xbox One dostanie w pudełku jedną płytę, a druga połowa gry będzie w formie premierowej aktualizacji, nie wiem czy nie około 50 GB. One X dodatkowo kilka GB, ale to akurat rozumiem, bo to większe teskturki pod 4K.

Swoją drogą, skoro o tym nie wiedziałeś to czemu uważałeś że Forza też będzie słaba? Może o czymś nie wiem xD

Pora wymaksować GT 6 i Forzę 6 Apex, bo nowych fajnych gier
@BigBadBat: a! sorry teraz widze że pytaęłś o grę wyścigową, a nie o symulator.

No to faktycznie FM7 może być dobrym strzałem, z resztą z tego punktu to i Pcars2 będzie ok
@Leniek Nie no, taki serio symulator na konsolach to tylko Assetto, wiem o tym, mimo że trochę wykastrowana.

Mi cholernie brakuje gry takiej jak GT 6, czyli prawie symulator, naprawdę porządne wykonanie jak na możliwości sprzętu (poza hehe odkurzaczami) i element kolekcjonowania (kupowanie/zdobywanie kolejnych aut i dbanie o nie). GT Sport nie spełni moich oczekiwań, więc pewnie muszę czekać na GT 7, moooże tam. Przyjąłbym z otwartymi ramionami nawet remaster GT 6,
Dopiero od tej części, czy od której?


@BigBadBat: Od pierwszej. Do tego niezwykle zaawansowany tuning, którego w takim stopniu nawet GT nie miało a którego najnowsze GT Sport nie ma w ogóle.

więc pewnie muszę czekać na GT


@BigBadBat: Polyphony oficjalnie stwierdziło, że nie będzie GT7. Przynajmniej w ciągu nadchodzących 10 lat.

Xbox One dostanie w pudełku jedną płytę, a druga połowa gry będzie w formie premierowej aktualizacji


@BigBadBat: