Wpis z mikrobloga

Mireczki co sie #!$%@?ło to ja nie wiem, jeszcze mnie trzęsie z żeżu.

Ale od początku

Mirek z krótkim wędzidłem here przynajmniej do dzisiaj tak myślałem. Zawsze jak próbowałem sciągnąc sobie skórke to mnie troche bolało i wydawało się że kapturek jest za ciasny więc to olewałem. A że 22 level here i miły ze mnie kawaler to dali mi loszke. Na jednej impresce pijąc piwko w kącie samotnie podeszła do mnie taka fajna szara myszka 8/10 i tak się ciągneło przez 2 tygodnie, spotykaliśmy się i 3 dni temu dali mi pierwszy raz lizanie. NO I DZISIAJ DALI MI TEN SLYNNY SEX a dokładnie handjob. Na początku było drętwo bo ja to prawik (ona chyba też w sumie nie obchodzi mnie to) no i całowaliśmy się, powoli zacząłem ją rozbierać a ona mnie, kutacz stał jak rakieta i było wszystko fajnie. No i myszka zdejmuje mi cottony, z gaci wyskakuje moja rakieta falcon V gotowa do pionowego startu ofc w kapturku ciasno zacisniętym na głowe, loszka nie patrząc na niego wpycha mi język w usta złapała go w ręke i cyk skóre w dół. Nie wiedziałem nawet kiedy a oto mój penis własnie stał nagi bo cała skórka została sciągnieta na dół. I pewnie bym się cieszył gdyby nie to że prawie cały był #!$%@? w serze xD Tak #!$%@? cały żółty #!$%@? w tej słynnej mastce z pod napleta. Mi zrobiło się odrazu głupio, cały czerwony w powietrzu już zaczął unosić się zapach owczego sera, ale loszka tego nie ogarneła spluneła na ręke I ZACZELA MI WALIC KONIA. CZAICIE TO? ZACZEŁA MI ROZCIERAĆ TEN SER PO CAŁYM NAPLECIE. ODRAZU ZACZEŁO #!$%@?Ć JAK Z PACZKI SEROWYCH CHEETOSÓW. Dopiero po chwili spojrzała na niego i zobaczyła że ma cała ręke #!$%@? w twarogu. Nie powiedziała nic tylko uciekła do łazienki z wystawioną przed siebie ręką. W życiu nie miałem takiego żezu jak wtedy. Ubrałem się szybko, rzuciłem jej zza drzwi "hej" i uciekłem do swojej piwnicy. Już 3 raz biore prysznic i szoruje fujare ale nadal czuje że smierdzi odemnie tym #!$%@? serem.

Mireczki pomocy, nie wiem czy mam do niej pisać czy lepiej nie bo wyszedłem na brudasa, loszka jest naprawde fajna i mi na niej zależy i nie chce jej stracić. No i jak dbać o higiene aby nie mieć więcej tego sera?

#kiciochpyta #pytanie #gownowpis #seks #zwiazki
  • 2