Wpis z mikrobloga

Hej Mirasy, informatyczne świry. Czy jak mam drukarke HP (nieważne jaki model) i laptopa HP to jak je połączyłam to nie powinny się odnaleźć niczym bociany na wiosnę? Nie dość, że nie chciały mi się pobrać, to jak ściągnęłam z Internetu ze strony HP sterowniki to laptop oszalal. Przestał reagować. Zrobiłam hard reset i nie chciał się włączyć. Co to mogło być i jak naprawić?
#informatyka #komputery #technologia #pytanie #pytaniedoeksperta #problemypierwszegoswiata
  • 9
  • Odpowiedz
@LSP_Stark nie, nie znajdą się jak bociany. System to windows a nie hp os i nie ma wbudowanych sterowników. A sterowniki ze strony HP pobiera się w wersji drivers only a nie Full z różnymi śmieciami nierzadko ocierającymi się o miano malware. Jak to naprawić? Jak nie włącza się fizycznie, to idź z tym do kogoś kto ma o tym pojęcie i niekoniecznie chodzi mi o zbliżanie bocianów.
  • Odpowiedz
  • 0
@TheFallen jak się pobierał po podłączeniu drukarki to chciał nie chciało się ładować, chociaż Internet śmigał. Potem jak ściągnęłam z neta to długo się pobierało i w końcu wyskoczył błąd
  • Odpowiedz
@LSP_Stark: najpierw pobiera się sterownik a drukarkę podłącza dopiero wtedy jak instalator o to poprosi. Tak to HP rozwiązało dla laików. Chciałaś być samodzielna, to teraz masz nauczkę.
  • Odpowiedz