Wpis z mikrobloga

@sargonath: zrób zwykły przelew z konta i tyle. Idzie szybko. Ja kiedyś potrzebowałem natychmiast hajs to wysyłałem transfer24.pl bo można było kartą ale wiadomo kurs zawsze niższy niż zwykły przelew z banku.
Interesujace, mozesz przyblizyc jak to najlepiej uzywac?


@sargonath: Instalujesz, doładowujesz kartą debetową i zlecasz przelew na konto w PL. Mają bardzo dobre kursy wymiany, o ile przelewasz w tygodniu, bo na pt/nd mają sztywny, nieco zawyżony kurs, który chroni ich przed ryzykiem kursowym (ale dalej wyjdzie dużo taniej niż w banku - jeśli nie wymieniasz kilkudziesięciu tysięcy, to nawet tego nie poczujesz).
@sargonath: Oryginalnie z książek R. A. Salvatore (Forgotten Realms) - wiem, że trochę gównolektura, ale miałem wtedy jakieś 11-12 lat, więc Drizzt z ekipą i świszczące w powietrzu sejmitary byly dla mnie szczytem zajebistości w kategoriach fantasy ;-) Co ciekawe, sporo ludzi zgaduje, że chodziło o wampira Regisa z Wiedźmina, ale jesteś pierwszą osobą, która typuje Pratchetta (w którego książkach, tak na marginesie, żadnego Regisa nie kojarzę, ale nie mam też
@Regis86: Totalnie mi sie pomieszalo, faktycznie myslalem o Regisie z Wiedzmina.. a co mi sie Pratchett skojarzyl to juz totalnie nie mam pojecia ;) w kazdym razie Forgotten Realms czytalem na wyrywki dawno temu, totalnie nic z tego nie pamietam..