Wpis z mikrobloga

Firma wytarła moją twarza podłogę, zostałem oddelegowany do czynności, która nie wchodzi w moje kompetencje. To mnie rozsierdziło.

Dowiedziałem się, że zarabiam mniej niż magazynier, jako serwisant/logistyk. To już mnie #!$%@?ło.

Za 1,5h mam rozmowę z kierownikiem, następnie jak sądzę z dyrektorem HR, z którą miałem rozmowę. Albo wyskakują z hajsu, tzn 2,7-3k na rękę, albo pracuję do końca miesiąca i zmieniam pracę.

Zdam relację po pracy.

#pracbaza #praca #wroclaw #pracait
  • 195
@borjaki Na zadupiu wystarczy. W mojej okolicy można znaleźć kilkudziesięciometrowe mieszkania poniżej 100k. Jak ktoś ma do tego pracę blisko domu i brak rodziny/zarabiającego podobnie małżonka, to da się całkiem spokojnie żyć
@borjaki widzisz, statystyka jest jaka jest, średnia zbliża do 5k, ale w Warszawie masz też największą liczbę milionerow i ludzi z przychodami dziesiątek i setek tysięcy rocznie, którzy trochę to statystykę podbijają. Mediana na 2017 rok to 2650 zł brutto i naprawde, wystarczy wyjść poza Internet i centra miast, żeby zobaczyć jak ludzie żyją. Wykop to specyficzne miejsce zrzeszające wszystkich programistów 15k i wszystkich #przegryw, tutaj nie ma "normikow", ale 3k
@Agmeker: jeżeli wykonujesz pracę tego samego rodzaju, wymagającą podobnych kwalifikacji, odpowiedzialności i wysiłku pracodawca musi uzasadnić różnice w wynagrodzeniu pracowników, o ile takie faktycznie istnieją. Jeżeli wszyscy serwisanci oraz logistycy są #!$%@? po równo to nic nie wskórasz w żadnym sądzie.