Wpis z mikrobloga

Naczytałem się tyle na reddicie, że bardzo opłaca się robić jeden rodzaj mapki, poblokować c-----e rolle sextantami, i tak dalej - zrobiłem to wszystko dla shaped spider forest, pobiegałem 6 razy, i jestem na w c--j minusie, za samo kupno mapki mi się nie zwraca xD Co robie nie tak? Zany na 8lvl jeszcze nie mam.
#pathofexile
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ruszka: Nie jestem pewien, ale cały trik w atlasie polega właśnie na tym, że po odblokowaniu tylko jednej mapy (w tym przypadku t11) są większe szanse, że właśnie ona wypadnie z bossa. Może masz za mało IIR. Poza tym sextanty to nie konieczność - rare mapa 20% powinna się zwracać.
  • Odpowiedz
@Logytaze:

To item rarity jest wymagane, żeby zbierać profity z mapek? Nie sądzę, żeby tak było. Wydaje mi się, że coś jest z-----e w tym atlasie, bo nazbierałem już z 10 underground sea xD
  • Odpowiedz
Nie mam żadnej ukończonej na t11, oprócz tego foresta. Jedyna mapka jaka mi cały czas leci to underground sea,


@ruszka: Masz ukonczone underground sea, wystarczy zabic bossa bez bonusu, zeby mape odblokowac.
  • Odpowiedz
@ruszka: W tej lidze latalem z IIQ 44%, z bisco 86%, +1 sextant z dodatkowymi mobami i na 175 map nie polecial mi zaden The Doctor div card ()

W legacy na 500 map 3x Doktorki...

Jak lecisz tylko t11 to mozesz jeszcze zaliczyc tier14/15/16 i shapera.
  • Odpowiedz