Wpis z mikrobloga

Mirki od #apple i #iphone - pytanie do użytkowników iPhone 7 - jak sobie radzicie bez jacka? Przerzuciliście się na słuchawki bezprzewodowe czy korzystacie z przejściówki? Jaka jakość dźwięku na przejściówce?
Słucham dość często muzyki z telefonu i brak jacka to moje największe zmartwienie przy perspektywie wymiany telefonu na nowszego ip :/
  • 16
@koker: dołączone słuchawki wystarczają mi. Każdy mój znajomy ma głośniki BT wiec nie jest dla mnie żadna przeszkoda brak dżeka. Użyłem 2 razy i dźwięk był spoko
@koker: ciężko ocenić w zasadzie. Nie odczułem żadnych strat, testowałem na tanich słuchawkach Sony XB300 i w zasadzie nie brakowało mi dźwięku. To jest sprzęt za porządne pieniądze więc musieli to zrobić dobrze
@jerzalke: jakość dźwięku na tej przejściówce jest wystarczająca? Czepiam się o to bo to jest największy minus tego telefonu dla mnie


@koker: Z tego co pamiętam, to ta przejściówka nie zawiera w sobie DACa a jedynie chip w jakiś sposób zmieniający pinout w złączu lightning, w każdym razie - i tak zakres dynamiki tego adaptera jest wyższy niż standardu CD Audio, więc powinno być nieźle ;)